Czy ZDM nocą prowadzi swoje bandyckie praktyki?

Zarząd Dróg Miejskich (kolokwialnie zwanym Zarządem Dewastacji Miasta) znany jest z nieuczciwych praktyk, które bardzo często „uskutecznia” pod osłoną nocy. Odholowywanie aut (tak było na Grochowie i Ochocie właśnie), zabieranie miejsc parkingowych bez informowania mieszkańców – to najczęstsze haniebne zachowania urzędników z ZDM-u. Piotr Guzek, organizator protestu przeciwko ZDM-owi alarmuje po raz kolejny o dziwnych praktykach ZDM-u…i to wtedy kiedy jest wolny dzień od pracy…

,,Tylko wymalowali od nowa linie”

O kolejnej nocnej akcji informuje Piotr Guzek, organizator protestu przeciwko dewastacji Ochoty.

Na Mochnackiego ZRiKD -podwykonawca ZDM ,,tylko wymalował od nowa linie”. Tyle że jak przyjrzeć się im bliżej to są to linie do parkowania równoległego w miejsce poprzednich linii do ukośnego. Pozostałe znaki z parkowaniem ukośnym.

Obym się mylił i oby tak nie było ale z doświadczeń z Mokotowa wiem, że potem po cichu znowu pod osłoną nocy albo przy okazji długiego weekendu tabliczki zostaną podmienione a od strony chodnika pojawią się słupki.

Mało tego, powiększone zostały powierzchnie kreskowane a na nich z kolei ZDM lubi montować paskudne wysepki ze słupkami uniemożliwiające parkowanie.

Oby tak nie było i nasze trudy nie okazały się daremne.

Piotrek Guzek, Stop Korkom

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *