Obrzydliwe! Tak właśnie „aktyw” tworzy fejkowe konta

Mimo, że zostali przyłapani na kłamstwie radnego Szolca, w sprawie rzekomego wycinania drzew, którego nikt nie planuje, szerzą chaos, narrację grozy i mieszają z pełną premedytacją w głowach. Dlatego też delegalizacja ruchów miejskich, przede wszystkim Miasto Jest Nasze, staje się naszym priorytetem. Warto pomyśleć nad zbiorowym pozwem przeciwko ruchom miejskim jako współodpowiedzialnych za społeczne niepokoje i podziały, kampanię nienawiści i działania antyspołeczne.

Sfałszowali nazwę i narrację

Uwaga na coraz aktywniejsze fałszywe strony, które twierdzą, że reprezentują np. mieszkańców Kępy, a kryją się za nimi organizacje lobbystyczne, w tym przypadku mjn. Przykład na foto.

Obecnie uczestniczą w kampanii kłamstw nt. Al. Waszyngtona – wszelkie niepożądane komentarze na stronie, w tym niewygodne pytania albo nawet zwykłe fakty typu sprostowanie liczb od razu kasują i blokują użytkowników FB.Nie widzę problemu w tym, że ktoś prowadzi stronę lokalną i ma określone poglądy, ale działanie pod fałszywą flagą i wciskanie w taki sposób kłamliwej propagandy nie jest OK.

Piszę o tym, aby radni brali na to poprawkę, ponieważ Kępa przejdzie batalię o zwężanie dróg, likwidację miejsc parkingowych i podatek sppn – dezinformacja, zmyślone „ankiety”, sfałszowane czy naciągane dane itp., dalsze oszczerstwa wobec radnych będą bronią.

za; Saska Kępa – informacje Samorządu

Komentarz

Jak widać, tonący brzydko się chwyta. Tym razem tak chwytają się tak zwani „aktywiści” którzy zapewne na obecnych działaniach ZDM i miasta najwięcej zarabiają. Teraz walczą o swój byt. Mieszkańcy już wiedzą czym grozi nam obecna władza, która już całkowicie oderwała się od rzeczywistości.

Przypomnijmy, że w 90% ich projekty z BO są realizowane przez tzw. „aktywistów”. A jak już wcześniej pisaliśmy, niektórzy są tak pewni swego, że tego nie ukrywają zatwierdzenia projektu. Cytując – „To tylko formalność”

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły