Radny Szolc się popłakał bo ktoś ma wyciąć drzewa, których nikt nie chce wycinać. Niezły odlot

Marek Szolc to poza Streczewskim, Spurek, Mencwlem, Jachirą, to największe kuriozum na scenie lokalnej polityki. Ten facet tworzy byty, których nie ma, dlatego wspaniale wpisuje się w trendy uzurpatorów miejskich, którzy, jak cała Warszawa wie, nie grzeszą ani mądrością, inteligencją i społeczną służbą. Szolc się popłakał bo ktoś ma wyciąć drzewa, których nikt nie chce wycinać. Ba, zorganizował już nawet petycję. Szolc, naprawdę niezły odlot.

Szolc, włącz mózg!

Antysamochodowe płaczki w histerii, twierdzą że trzeba wyciąć 300 drzew na Al. Waszyngtona. Krzyczą: ŁEEEEEEE ŁEEEEEEEEE ALBO ZWĘZICIE WASZYNGTONA ALBO TRZEBA BĘDZIE WYCIĄĆ CZYSTA DRZEW ŁEEEEEEEEEEEEE pisze Beka z antysamochodowców – ruchy miejskie, aktywiści rowerowi itp., prześmiewczy profil, który szczerze polecamy.

Tramwaje Warszawskie po rozpi…niu Grochowskiej chcą przebudować Aleje Waszyngtona dowalając tam rowerową autostradę i domagają się zwężenia ulicy. Radni kazali im delikatnie mówiąc wyp…ć przegłosowując 27:0 uchwałę wzywającą Tramwaje Warszawskie do wypier….ia.

A wiecie, po co trzeba byłoby wyciąć te drzewa? Bo teraz rowerkowe płaczki krzyczą, że gdyby nie zwężać, to trzeba byłoby wycinać 300 drzew… POD PIER….Ą ŚCIEŻKĘ ROWEROWĄ XD

Zaproponowałbym żeby nie budować tej ścieżki gdyby nie fakt… że tam jest od cholery miejsca i ona się bez najmniejszego problemu zmieści. Marku! Spójrz za siebie i w prawo! (nasze lewo) TUŻ ZA TWOIM ZAPŁAKANYM OBLICZEM JEST MNÓSTWO MIEJSCA NA ŚCIEŻKĘ ROWEROWĄ.

 

 

Szolc, tu obowiązkowa lektura! NIKT NICZEGO NIE CHCE WYCINAĆ!

 

Wyborcza i „aktyw” jak zwykle kłamią! W tej historii nic nie jest Prawdą!

za; Beka z antysamochodowców – ruchy miejskie, aktywiści rowerowi itp

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły