„Oczekuję od aktywistów Miasto Jest Nasze honorowych przeprosin radnych i natychmiastowego sprostowania mijającego się z prawdą wpisu” – Rzecznik prasowy Pragi Południe

Szanowni Państwo, Czuję się w obowiązku sprostować informacje, które pojawiły się w powyższym poście, ilustrującej go grafice, a także przekłamania w artykule z dzisiejszej „Wyborczej”. Wszystkich uczestników dyskusji, szczególnie osoby, których wpisy stawiają samorząd Dzielnicy w negatywnym świetle, proszę o zapoznanie się z faktami i dopiero na ich podstawie zabieranie głosu w tej sprawiezaczyna swój wpis Kinga Ciukta, rzecznik prasowy Pragi – Południe.

Uprzejmie wyjaśniam zatem:

– Rada Dzielnicy Praga-Południe oraz jej komisje NIGDY nie poparły projektu Tramwajów, zakładającego masową wycinkę drzew wzdłuż al. Waszyngtona. Taki projekt, przedstawiony Radzie przez Tramwaje Warszawskie, został już rok temu zaopiniowany NEGATYWNIE.

– Komisja Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy na posiedzeniu w dniu 15.09.2021 r. odrzuciła DRUGI projekt przebudowy al. Waszyngtona przedstawiony przez Tramwaje Warszawskie i zaapelowała o przygotowanie kolejnej koncepcji, która nie wiązałaby się ani z koniecznością wycinki, ani ze zwężeniem jezdni.

 

Reasumując: przypisywanie radnym Dzielnicy Praga-Południe woli wycinki kilkuset drzew pod przebudowę al. Waszyngtona ma się nijak do faktów i przyjmowanych przez radnych oficjalnych stanowisk.

Oczekuję od aktywistów Miasto Jest Nasze honorowych przeprosin radnych i natychmiastowego sprostowania mijającego się z prawdą wpisu.

 

Rzecznik Prasowy Praga-Południe, Kinga Ciukta

 

Tu autor petycji, która jest sumą jego wszystkich schiz

 

Wyborcza i „aktyw” jak zwykle kłamią! W tej historii nic nie jest Prawdą!

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły