Dlaczego dzisiejszy protest przeciwko ZDM jest tak ważny???

Dzisiejszy protest jest konsekwencją fatalnej polityki nie tylko Zarządu Dróg Miejskich, ale również ekipy rządzącej w Ratuszu, czyli Michała Olszewskiego, aktywisty w ratuszu numer jeden, Trzaskowskiego, którzy realizuję międzynarodową politykę gentryfikacji centrów miast. Do ludzi dociera, że ta obsesja nie jest autorskim projektem, lecz zleconym zadaniem przez międzynarodowe korporacje, które chcą bezwzględnie przejąć centrum Warszawy. Hasło wyborczego Trzaskowskiego „Warszawa dla wszystkich” jest jednym z największych kłamstw w dziejach naszego miasta.

Nie tylko ZDM

Poza niewątpliwym poziomem prostactwa, chamstwa i buty, który prezentują urzędnicy ZDM-u (Łukasz „Niech płacą” Puchalski, Michał „Jesteś idiotą” „jesteś dnem” Lejk, czy najbardziej chamski „rzecznik” Jakub Dybalski) należy w końcu zrozumieć, że Zarząd Dróg Miejskich większość swoich projektów, które realizuje, realizuje w sposób niewłaściwy, bez pozwoleń (o czym piszemy od miesięcy) – stracił podstawy merytoryczne do zarządzania (właściwe będzie tu słowo dewastacji) warszawskimi ulicami.

Każdy przytomny warszawiak wie, że ZDM i spółka wprowadza zmiany bez konsultacji społecznych, a jeśli je prowadzi zawsze wśród swoich, którzy mają za zadanie wypowiadać się w imieniu wszystkich mieszkańców Warszawy. Skąd na przykład, być może najbardziej zdemoralizowane i w swoim formacie, najbardziej podłe stowarzyszenie miejskich uzurpatorów Miasto Jest Nasze (nazwa też nie nieprzypadkowa) wie o tym, że Most Poniatowskiego ma mieć taki kształt? Są takimi głupcami, że przestali kontrolować to co piszą i mówią? Puchalski, Dombi im powiedzieli, czy miejscy terroryści już za nas zdecydowali?

 

 


DZIŚ JUŻ WIADOMO, że Puchalski PRZEGRAŁ PROCES z jednym z lepszych inżynierów za niezgodne z prawem wyrzucenie z pracy. BĘDĄ KOLEJNE!!


Puchalski, który pilnie ukrywa swoje wykształcenie, wciąż czuje się bezkarny i uważa, że wszystko mu wolno. Nie jest też wiedzą tajemną, że po korytarzach ZDM-u kręcą się w rowerowych lajkrach znajomi uzurpatorzy miejscy, i decydują o naszym mieście. CZY TO JEST NORMALNE??

Uzurpatorzy i „wolne media”

Dzisiejszy protest to również protest przeciwko absolutnej grupce (ciągle tych samych 40, może 50 osób) uzurpatorów miejskich, mylnie zwanymi aktywistami, jak i rzekomo wolnym mediom, które zaprzedały swoją duszę. Ogromnie smuci fakt, że kiedyś dziennikarz był symbolem wolności, a dziś taki „redaktor” Osowski ze Stołecznej, czy „redaktorzy” z TVN Warszawa, czy innego tytułu całkowicie przypadkowego na naszym rynku medialnym, ale bardzo uległego wobec deweloperów i ratusza (tam treść to praktycznie wszystkie deweloperskie inwestycje), zamiast służyć warszawiakom, służą wyłącznie mamonie, i obróciły się przeciwko ludziom. Warto też wspomnieć postać „redaktora” Durlika z Gazety Żoliborskiej finansowanej przez miasto (na zdjęciu powyżej), który wspierał pogardliwy ton Puchalskiego, i razem z nim śmiejąc się ludziom w twarz stwierdził również – „niech płacą

Zarząd Dróg Miejskich nie działa sam. Ma wielkie wsparcie ratusza, a miejski „aktyw” traktowany jest jak pożyteczny idiota, stał się czynnikiem destrukcyjnym, który należy wyrugować z przestrzeni miejskiej. I to jak najszybciej!

Dzisiejszy protest jest wyrazem społecznego buntu przeciwko najgorszym wzorcom, które siłą wprowadzono w naszym kraju w 1945 roku ⤵⤵⤵ (POWIĘKSZ)

 

Te przerażające słowa napisał jeden z członków Zielonego Mazowsza, tak samo zdemoralizowanego stowarzyszenia, które obsiadło Budżet Obywatelski czyli publiczne pieniądze!

WARSZAWO! POBUDKA! Czas ich wszystkich POGONIĆ

Widzimy się dziś o 15.30

 

[JUŻ DZIŚ] Pierwszy warszawski protest przeciwko ZDM!!

 

StopKorkom, Lubię Miasto, ActivistWatch, Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *