Czemu promuje się miejski komunizm?

Miasto2077 to kolejny portal, który nie zajmuje się niczym innym, jak waleniem po łbie. Od lat emituje te same treści – złe samochody, miasto 15 minut, eko, smoki itd. itd. Co ciekawe Miasto2077 prowadzony jest przez dziennikarzy z Forbes’a. Kiedyś synonim amerykańskiego kapitalizmu, wolności stali się niewolnikami miejskiego komunizmu??

Miast w łapach lewicy

Musimy mierzyć się z potężna inwazją lewactwa w przestrzeni miejskiej. To trend światowy, ale wiemy, że my Polacy mamy doświadczenie w obalaniu potworów, totalitaryzmów i wszelkich ideologii, które mają uczynić nas niewolnikami.

Miasto2077 to podobny do Polskiego Alarmu Smokowego twór, który miesza ludziom w głowie. Wczoraj na przykład podprogowo chwali takie rozwiązanie; Anne Hidalgo, burmistrz Paryża chce walczyć w ten sposób z korkami w mieście, by uniknąć problemów, z jakimi boryka się Nowy Jork, gdzie codziennie dowozi się ok. 1,5 mln paczek, a ulice Manhattanu są permanentnie zablokowane.

Obsesjoniści nie rozumieją, że ulice bywają zakorkowane, a walka z tym poprzez nakładanie kolejnych haraczy niczego nie zmieni.

Czyli sytuacja wygląda następująco:

– większość ludzi chce żyć wygodnie,

– nie podoba się to malutkiej garstce ludzi, których ta większość wybrała ponoć po to, by reprezentowali ich interes,

– mała garstka nakłada na większość zakazy i nakazy, by żyć wygodniej już nie mogli,

– bardziej przedsiębiorcze jednostki z większości wymyśliły sposób, by ta mniejszość nie musiała aż tak się męczyć, jak chce mniejszość,

– mniejszość: WTF??? Zabronić! Zakazać! Zmusić! Albo cytując dyrektora warszawskiego ZDM, Łukasza Puchalskiego: „Niech płacą!”,

Zasadnicze pytania brzmią:

– ile jeszcze zniesie większość?

– kiedy przejrzy na oczy i wykopie krzykliwą mniejszość w jakieś przyjemniejsze dla niej miejsce, czyli tam, gdzie nie ma tych strasznych „blachosmrodów„, które tak ich uwierają. Np. na Saharę. Niech tam zazieleniają. Z pożytkiem dla wszystkich.

StopKorkom

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły