Tak ZDM zabija handel i miasto! Kolejny przykład dożynania drobnego handlu!

30 sierpnia 2020 pani Monika Felsz – Pusłowska musiała opuścić rodzinny zakład przy Placu Grzybowskim. Przypomnijmy, że firma rodzinna Pani Moniki, „Felsz” zajmowała się produkcją części gumowych do samolotów. Kawał niezwykłej polskiej historii. Firma przeżyła wojnę, komunę, zabiła ją decyzja Zarząd Dróg Miejskich Warszawa i uzurpatorzy miejscy, błędnie zwani aktywistami. Po tej historii, którą opisaliśmy na naszych łamach w lutym tego, przez chwilę zrobiło się głośno…i na tym się skończyło. Niestety.

ZDM w porozumieniu z miastem zabijają drobny handel

Przypomnijmy, że pani Monika opowiedziała nam jak miasto celowo niszczy warszawski handel detaliczny, który jeszcze nie tak dawno był bardzo różnorodny, i stanowił część stołecznej tożsamości i Tradycji. Jej firma po ponad 100 latach, tylko dlatego że ZDM ją „zasłupkował” musiała się zamknąć! Skandaliczne w tym wszystkim była reakcja Jacka Grunt Mejer, ważnego urzędnika, który ma być odpowiedzialny za budowę nowej kładki,  który sprawę skwitował uśmieszkiem.

 

 

Dożynanie miasta trwa

Dziś portal Grochów Praga Południe poinformował, że ZDM stawia słupki nawet w miejscu, gdzie odbywa się handel,

SKANDAL!!! Zarząd Dróg Miejskich Warszawa zabiera się za dalsze słupkowanie w okolicy Rondo Wiatraczna. Jak widać teren już jest przygotowywany, że nawet kierowca do Grzybków ma problem aby dostarczyć pieczywo które później wielu z Was kupi. Jest to miejsce ok 50 metrów od przystanku. Chodnik szeroki i drugi chodnik jest 3-4 m dalej w prawo, przy budynku.

 

Ale to nie wszystko

 

Dlatego tak ważne jest aby wziąć udział w naszym proteście!

 

[NASZ NEWS] Pierwszy protest przeciwko ZDM już w przyszłym tygodniu! Serdecznie zapraszamy wszystkich warszawiaków!

 

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *