[PRZYPOMINAMY] Tak ZDM i Ratusz zabili przedwojenną firmę!

30 sierpnia 2020 pani Monika Felsz – Pusłowska musiała opuścić rodzinny zakład przy Placu Grzybowskim. Przypomnijmy, że firma rodzinna Pani Moniki, „Felsz” zajmowała się produkcją części gumowych do samolotów. Kawał niezwykłej polskiej historii. Firma przeżyła wojnę, komunę, zabiła ją decyzja Zarząd Dróg Miejskich Warszawa i uzurpatorzy miejscy, błędnie zwani aktywistami. Po tej historii, którą opisaliśmy na naszych łamach w lutym dwa lata temu, przez chwilę zrobiło się głośno…i na tym się skończyło. Niestety.

ZDM w porozumieniu z miastem zabijają drobny handel

Przypomnijmy, że pani Monika opowiedziała nam jak miasto celowo niszczy warszawski handel detaliczny, który jeszcze nie tak dawno był bardzo różnorodny, i stanowił część stołecznej tożsamości i Tradycji. Jej firma po ponad 100 latach, tylko dlatego że ZDM ją „zasłupkował” musiała się zamknąć! Skandaliczne w tym wszystkim była reakcja Jacka Grunt Mejer, ważnego urzędnika, który ma być odpowiedzialny za budowę nowej kładki,  który sprawę skwitował rechotem…”aktywiści” też nie zrobili nic aby jej pomóc.


 

 


Dożynanie miasta trwa

Dziś portal Grochów Praga Południe poinformował, że ZDM stawia słupki nawet w miejscu, gdzie odbywa się handel,

SKANDAL!!! Zarząd Dróg Miejskich Warszawa zabiera się za dalsze słupkowanie w okolicy Rondo Wiatraczna. Jak widać teren już jest przygotowywany, że nawet kierowca do Grzybków ma problem aby dostarczyć pieczywo które później wielu z Was kupi. Jest to miejsce ok 50 metrów od przystanku. Chodnik szeroki i drugi chodnik jest 3-4 m dalej w prawo, przy budynku.

 

Ale to nie wszystko

 

Komentarz

To Hanna Gronkiewicz Waltz jest twórcą strategii Warszawa 2030, i to ona powołała przyjezdnego Puchalskiego na funkcję szefa ZDM. Obok niego Dybalski, Górecki, Gurt Meyer, Buciak, Pieńskos, Smyk, Mencwel, Daukszewicz, Warszawski Alarm Smogowy…i inni. Oni wszyscy, razem z Trzaskowskim są wykonawcami poleceń bogatych deweloperów, którzy dążą do przejęcia Warszawy. Biedota ma mieć 15 minutowe getta, które promują miejscy uzurpatorzy, ale co gorsza ostatnio Prawo i Sprawiedliwość.

Portal Warszawski od lat woła głośnym miastem, że Centrum umiera. Plac Grzybowski to martwe betonowe, ohydne miejsce! Chmielna, Zgoda jeden wielki sowiecki syf! Dziś nagle wszyscy się budzą, a „aktyw” zaczyna bredzić, że walczą o porządek od lat. Nie. Wszyscy wymienieni, i niewymienieni, a schowani pod różnymi kontami w ciągu paru lat doprowadzili do tego, że stajemy się wschodnim pośmiewiskiem. A jakże to byli aktywni kiedy wyzywali nas od miłośników sowieckich miast. Dziś jak na dłoni widać, że to my mieliśmy rację.

Teraz czas na kolejny krok; już teraz trzeba wyrazić publiczny gniew i niezgodę na dewastację naszego miasta, bo takich historii jak Pani Moniki trochę jest. 

Trzeba się zebrać się i zorganizować wielki masz na Ratusz, i pokazać im wszystkim (przede wszystkim miejskim terrorystom), panu Trzaskowskiemu też,  środkowy palec. Tym bardziej że ci szaleńcy chcą dalej dewastować naszą Warszawę!

Lepszego czasu nie będzie!

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły