[JUŻ DZIŚ] Pierwszy warszawski protest przeciwko ZDM!!

Portal Warszawski jako pierwszy miał odwagę pisać o obsesyjnej polityce dewastacji miasta i okradania ludzi przez Zarząd Dróg Miejskich. I jako redakcja, która zainspirowała do stworzenia wielu społecznych inicjatyw, mamy przyjemność zaprosić wszystkich warszawiaków pod siedzibę ZDM, i wyrazić swoją niezgodę wobec ich działań. Zapraszamy oczywiście wszystkie media, szczególnie TVN Warszawa i redaktora Osowskiego z Wyborczej! Warto otworzyć się na społeczne problemy!

Dlaczego?

Działania ZDM związane z rozszerzeniem Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w dzielnicach Warszawy godzące w komfort życia mieszkańców, przeprowadzane bez jakiegokolwiek poszanowania zdania Warszawiaków i władz samorządowych dzielnic zmuszają nas do wyrażenia sprzeciwu , którego wynikiem jest niniejszy protest – pisze Piotr Guzek z naszej współnej inicjatywy StopKorkom.

Obecny zarząd ZDM -instytucji finansowanej z naszych podatków, służebnej wobec nas, mieszkańców Warszawy, narzuca rozwiązania, które nie są dostatecznie konsultowane z mieszkańcami, a nawet jeśli przeprowadza konsultacje ( nierzadko będące wynikiem protestów oraz dziesiątek jeśli nie setek pism i skarg wysłanych przez mieszkańców) to potem podczas realizacji w terenie kompletnie ignoruje poczynione wcześniej ustalenia. Wprowadzane wraz z rozszerzeniem SPPN opłaty abonamentowe i zasady ich naliczania oraz zmniejszanie dostępnej ilości miejsc do parkowania dla mieszkańców, w znaczący sposób pogarszają komfort naszego życia oraz wydają się być kolejnym sposobem drenażu naszych portfeli.

Wątpliwe są też kompetencje zarządu ZDM oraz niektórych pracowników tej instytucji, jak i sam sposób prowadzenia inwestycji – bardzo często bez pozwoleń budowlanych. Wszystko to musi być ujawnione, a winni defraudacji pieniędzy muszą ponieść konsekwencje!

WYRAŹMY NASZ SPRZECIW !!! NIC O NAS BEZ NAS!!!

Kiedy?

Spotykamy się w godzinach 15 30-17 30., we wtorek 26 października pod siedzibą Zarządu Dróg Miejskich. Zgromadzenie zostało zgłoszone i zaakceptowane do Biura Bezpieczeństwa Miasta.

Tu więcej;

https://www.facebook.com/events/s/protest-pod-siedziba-zdm/611302949899664/

Kolejne działania przeciwko bandyckim działaniom ZDM i ratuszowi już niebawem, tym bardziej że  Trzaskowski wpadł na szaleńczy pomysł i chce zmusić deweloperów do budowy budynków z mniejszą liczbą miejsc parkingowych. Dzięki temu do centrum Warszawy mogłoby wjeżdżać mniej samochodów.

Trzaskowski chce już jawnie pauperyzacji naszego miasta, i sprowadzenia nas do roli przedmieścia. Nie ma na to naszej zgody!

Zapraszamy oczywiście wszystkie media, szczególnie TVN Warszawa i redaktora Osowskiego z Wyborczej! Warto otworzyć się na społeczne problemy!

Organizatorem wydarzenia jest StopKorkom i Lubię Miasto, Patronem medialnym Portal Warszawski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *