Kolejna patodeweloperka? Czy między blokami przy Grochowskiej powstanie niechciany obiekt??

Między blokami przy Grochowskiej powstanie obiekt turystyczny z apartamentami hotelowymi i parkingiem podziemnym? Takie mogą być plany inwestora – alarmuje radny Damian Artur Kowalczyk.

Interpelacja

W odpowiedzi na interpelację radnego w tej sprawie Urząd Dzielnicy Praga-Południe nie wyklucza, że w przyszłości ten projekt zostanie zrealizowany. Nie był on konsultowany z mieszkańcami, którzy są oburzeni faktem, iż kilka metrów od okien ich mieszkań stanie 8-piętrowy hotel. ktualnie w Wydziale Architektury i Budownictwa na wniosek inwestora postępowanie o wydanie zgody na budowę ww. obiektu jest zawieszone. Co nie zmienia faktu, iż Urząd Dzielnicy nie widzi problemu, aby kompleks turystyczny znajdował się w bliskiej odległości od budynków mieszkalnych przy Witolińskiej 6 i 8.

 

DWa dni temu (18.10.2021) z inicjatywy oraz radnych z Pragi Południe wystąpiono o wniosek o umieszczenie w porządku obrad XXXIV Sesji Rady Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy w dniu 9 listopada 2021 punkty dotyczący informacji Zarządu Dzielnicy na temat budowy hotelu między blokami przy ul. Witolińskiej 6 oraz 8.

 

 

Do sprawy będziemy wracać

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *