Tak wygląda oddane 3 miesiące temu dno oczka wodnego, dlatego najwyższy czas aby urzędnicy odpowiadali własnym majątkiem za fuszerki!

Urzędnicy miejscy państwowi w Polsce są całkowicie bezkarni, dlatego też należy już wprowadzić regułę obowiązującą np. w Szwajcarii, czy innych krajach Zachodniej Europy – odpowiedzialność finansową za fuszerkę. To zwykła niegospodarność i działanie na szkodę miasta czy państwa. Tu mamy idealny przykład.

Park Bródnowski

Miało być miejsce dumy, ale dla kolejnych nieuków urzędników radnych zadanie nie do osiągnięcia. Jak widać nawet nie umieją zlecić głupiego remontu zbiornika wodnego.

Tak wygląda dno wyremontowanego za grube miliony zbiornika wodnego w Parku Bródnowskim.

 

 

 

 

Coś niedobrego się dzieje z Warszawą. Ilość durniów sprawująca funkcje publiczne bije rekordy! Czas z tym skończyć! Największym szkodnikiem jest ZDM, który za kadencji Puchalskiego mógł przepuścić ok. 50 milionów złotych! Powtórzmy – 50 milionów! To zwykła niegospodarność i działanie na szkodę miasta czy państwa. I muszą, wszyscy oni, zacząć odpowiadać za szkody na rzecz ludzi i miasta!

A potem musimy słuchać biadolenia Trzaskowskiego, że Warszawa nie ma kasy! No nie ma, jeśli radnymi są w zdecydowanej większości ludzie podobni do prezydenta Warszawy.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *