[NASZ NEWS] Ukróciliśmy SAMOWOLKĘ „AKTYWU ROWEROWEGO” Na MOKOTOWIE! Mamy odpowiedź Burmistrza!

15 września informowaliśmy, że „aktyw” rowerowy chce zaanektować aż 60 ulic na Mokotowie,  ale co gorsza namawiał do fałszowania danych, oszukując Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Miasto Stołeczne Warszawa, i przede wszystkim nas.  Natychmiastowa reakcja naszej redakcji, ale przede wszystkim Was, mieszkańców, zdemaskowała ich intencje, ale przede wszystkim do sprawy odniósł się Burmistrz Mokotowa.

Przypomnijmy o co chodzi

Rowerzyści mokotowscypisał patokatywistyczny profil Ferajna Stary Mokotów (nazwa dla niepoznaki) Zachęcam do wzmożonego pedałowania we wrześniu po ulicach, bo trwają pomiary ruchu na potrzeby Koncepcji rozwoju ruchu rowerowego dla Starego Mokotowa. To ważny dokument, bo burmistrz Mokotowa (tu; #RafałMiastowski) sobie wymyślił, że jego nieistnienie blokuje realizację wszelkich projektów rowerowych na dzielni.Jak nas będzie dużo, to autorzy dokumentu będą mieli zawsze mocniejszy argument w ręku. Kiedy dokładnie, gdzie mierzą, to nie wiadomo ale wiadomo, że pomiary będę dokonywane jednokrotnie na odcinkach od 2 września do 30 września 2021 roku.” itd itd.”

Pospolite ruszenie

Jako redakcja poprosiliśmy naszych czytelników o wysyłania maila następującej treści;

W związku z planowanym przeprowadzeniem analizy ruchu na terenie dzielnicy Mokotów, planowanymi we wrześniu br., proszę o uwzględnienie w pomiarach osób umawiających się na jazdę rowerem w okolicach planowanych miejsc pomiarowych w dniu wykonywania tychże pomiarów. Na dowód w/w planów przesyłam wycinki z internetu z nawoływaniem do takich działań.

Działania takie zafałszowują wyniki pomiarów i dają fałszywy obraz rzeczywistości szczególnie, że osoby biorące udział w takim procederze mogą wielokrotnie przejeżdżać w okolicach miejsc pomiarowych. Jeśli pomiary takie zostaną przeprowadzone we wskazanym terminie, nie zostaną one uznane za wiarygodne i mogące służyć do podejmowania decyzji przez urząd.”

Odpowiedź z Urzędu Mokotów

 

 

Resume

Tylko tak jesteśmy w stanie odpierać atak zdemoralizowanego miejskiego „aktywu”, który uzurpuje sobie prawo do decydowania o naszym życiu za nasze pieniądze.

Ogromnie dziękujemy Naszym Szanownym Czytelnikom za natychmiastową reakcję i zaangażowanie się, jak widać było warto, jak i burmistrzowi Mokotowa, Panu Rafałowi Miastkowskiemu za zajęcie stanowiska w sprawie.

W chwili obecnej czekamy na odpowiedź z Urzędu jak zamierza rozwiązać problem.

I na koniec;

– w ilu dzielnicach takie „ustawki” były organizowane?

– na jakie koszty zostało narażone miasto a tym samym jego mieszkańcy w wyniku zmowy aktywu z urzędnikami?

– czy takie działanie nie powinny zostać zgłoszone do organów ścigania?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły