[NASZ NEWS] Szczurek i inni zadymiarze atakujący obchody Smoleńskie są powiązani z PO

Przedwczoraj Arkadiusz Szczurek, kolejny dyżurny opłacany zadymiarz, dostał zakaz zbliżania się w czasie oficjalnych uroczystości związanych ze Smoleńskiem, na 400 metrów. On i dzicz zakłócająca porządek publiczny, znieważająca umarłych, i uczucia rodzin, to pupilki Gazety Wyborczej, która już ubolewa nad wolnością zgromadzeń publicznych w Polsce.

Postubecja i niziny społeczne

Określonym celem publicznym numer jeden, który należy atakować, i nad którym znęca się postubecja, i podporządkowane jej media (TVN, GW, Fakt i inne) jest Jarosław Kaczyński. Kiedy Trzaskowski, i najbardziej nędzna opozycja na świecie biadoli o faszyzmie Bąkiewicza, i rzekomym obrażaniu starej schorowanej Traczyk – Stawskiej, ta sama opozycja pielęgnuje w swoich strukturach niziny społeczne, które za kasę dewastują przestrzeń publiczną, ale co najbardziej oburzające, świętą w tym kraju, pamięć o zmarłych. Ciekawa czy Traczyk – Stawska wie, że stała się ofiarą swej pychy ale i Jonasza – Rafała Trzaskowskiego..

Dziennikarz Maciej Stańczyk opublikował właśnie zdjęcia, na których widać całą śmietankę opłaconych zadymiarzy, w siedzibie Platformy Obywatelskiej.

Gdyby ktoś pytał z kim powiązani są zadymiarze wchodzący na pomniki i zagłuszający uroczystości upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej to poniżej kilka zdjęć tych zadymiarzy z siedziby @Platforma_org

 

 

 

 

Nie tak dawno temu…

 

Jak widać polska opozycja ma wielkie umiłowanie do nizin społecznych, ale co gorsza pozbawiona jest mózgu. Następnym razem bądźcie bardziej dyskretni.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *