Kim jest Krzysztof Gubański, który namawiał do fałszowania pomiarów na Mokotowie??

Na głównym zdjęciu widzimy „socjologa miasta” Krzysztofa Gubańskiego. Jest autorem podcastu kolportowanego w różnych sklepach pod tytułem Jak ROWERY CARGO mogą uratować świat? To nie żart! To również Socjolog doktorant w Instytucie Socjologii UW, członek stowarzyszenia Zielone Mazowsze (od Buciaka, który zbudował sieć powiązań z Budżetem Obywatelskim, i z Miastem Warszawa) , varasavianista amator (???) i przewodnik po Warszawie. Jego wywody są i tak bardzo subtelne, bo na zachodzie komunistyczna międzynarodówka szykuje horror!

To on również namawiał do fałszowania danych

Równo miesiąc temu Gubański opublikował apel aby „aktyw” rowerowy skonsolidował swoją fizyczną aktywność w czasie pomiarów, aby te korzystnie wpłynęły na dewastację aż 60 ulic na Mokotowie. Więcej TUTAJ.


Teraz wiecie, że w Warszawie nikt nam tego sam z siebie nie zaproponuje, więc lepiej wróćmy z duchowej emigracji i weźmy się do pracy. Kiedy wypracowany w Warszawie dialog społeczny jest kwestionowany przez politykę na szczeblu krajowym, można zawalczyć: wyjąć „radykalne” projekty z zamrażarek i pokazać mieszkańcom, jak można skokowo poprawić ich jakość życia. I to już od dawna nie jest żadna lewicowa rewolucja miejska – to jest czysta biopolityka, czyli zarządzanie populacjami tak, żeby żyły dłużej, pracowały wydajniej i jeszcze były zadowolone. Miasta na świecie kupują taką politykę mobilności, bo aspirując do statusu metropolii, muszą konkurować między sobą także poziomem życia. Dokładnie to pokazał nam wykład Peñalosy – Krzysztof Gubański

 

 


Gubański to pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, oraz, co już niepokoi, pracownik Instytutu Rozwoju Miast i Regionów.

W związku ze skandalicznym zachowaniem pana „aktywisty”, i namawianiem do fałszowania danych, będziemy interweniować ww. jednostkach, z prośbą o opinię czy;

– popierają takie „ustawki”?

– czy takie działanie nie powinny zostać zgłoszone do organów ścigania?

– czy okradanie mieszkańców jest etyczne?

 

 

Czy ci dwaj uzurpatorzy (Buciak i Gubański) są częścią „układu warszawskiego”??

 

Tu więcej o nim;

 

Rowery zmienią świat, a ty raz na 3 lata będziesz latać samolotem – oto plan inżynierii społecznej!

 

 

Portal Warszawski

zdj. Gazeta Wyborcza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *