[NASZ NEWS] Puchalski (dyr. ZDM) potwierdził właśnie gdzie ma mieszkańców Warszawy!

Jak zapewne Państwo pamiętacie we wrześniu odbyła się specjalna sesja Ochota – dzielnica m.st. Warszawy, która w porządku miała praktycznie jeden punkt – czyli wprowadzenie SPPN na Ochocie. Zwołana została na 13 września na g. 17.00.

W ZDM pracują jedynie do…17.00

Radny Ochoty, Cezary Król, opublikował właśnie  dokumenty, z których jasno wynika gdzie Zarząd Dróg Miejskich ma mieszkańców.

Pan Dyrektor bez ogródek przyznaje ze …urzędnicy ZDM…pracują jedynie do 17 -ej, a ich oddelegowanie na takie spotkania wiązałoby się z obowiązkiem zlecenie pracy w godzinach nadliczbowych i odbywa się tylko na specjalne życzenie pracodawcy…

Potem skarży się jeszcze ze termin sesji nie był uzgodniony z ZDM …Czyli rozumiem ze sesje powinniśmy zwołać na godzinę 13 i zadbać by nie trwała dłużej niż do 17 bo wtedy po godz. 17 pracownicy ZDM poszliby do domu ?! Pan Puchalski zapomina ze radni także pracują zawodowo podobnie jak Mieszkańcy którzy także chcieli uczestniczyć w obradach sesji!pisze Król.

Najlepsze jest też kiedy najpierw Pan Puchalski stwierdza, że nie mógł się domyśleć czego dotyczyła sesja (cytując punkt obrad dotyczący SPPN) by w dalszej części pisma już powołując się na jego treść wymijająco tłumaczyć ze zgodnie z przesłanym porządkiem obrad ZDM myślał ze Mieszkańcy chcą informacji jedynie od Zarządu Dzielnicy …

W zdjęciach pierwsze pismo od zastępcy dyrektora ZDM o tym ze nikt z ZDM na sesji się ne pojawi, kolejne trzy to treść odpowiedzi na moje pismo o dostęp do informacji publicznej …

 

 

Komentarz

Dyrektorzy mają nienormowany czas pracy, i jeśli nie byli w stanie wysłać pracownika, sami powinni przyjechać i udzielić odpowiedzi na pytania mieszkańców. Rozumiemy, że żaden z dyrektorów nie ma pojęcia o obowiązujących przepisach, kwalifikacjach, ale skoro nie umieją zarządzać czasem pracy własnych pracowników to może czas na złożenie dymisji?

Bo jeśli chodzi o Budżet Obywatelski, to potrafili zorganizować pracowników i Ci po 17-stej pojawiają się na spotkaniach w dzielnicach. Wynika z tego, że po prostu Puchalski kłamie!

Po tej korespondencji czas na odsunięcie dyrektora Zarząd Dróg Miejskich Warszawa, Łukasza Puchalskiego z pełnionej funkcji. Jego czas po prostu się skończył!

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.