Burmistrz Bielan postawił parking rowerowy, ale czy wie że mógł złamać prawo??

Grzegorz Pietruczuk to kolejny burmistrz, który realizuje politykę uległości wobec miejskiego „aktywu” i warszawskiego ratusza, zapewne z myślą o własnej karierze politycznej. Ten sam burmistrz zgodził się na nielegalną przebudowę ul. Sokratesa, która do dziś jest przebudowywana bez projektu budowlanego. Jedyny projekt na podstawie którego wykonywana jest przebudowa to projekt organizacji ruchu.. Pietruczuk chwali się (jak okazuje się fuszerką) i przy okazji kompromituje…

Na prośbę jednej z mieszkanek

Na prośbę jednej z mieszkanek między al. Zjednoczenia a ul. Daniłowskiego postawiony został nowy parking na rowerowy. Przy 10 stojakach można zaparkować 20 rowerów, a jak widać po zdjęciu, w przypadku większego zapotrzebowania jest miejsce na ewentualną rozbudowę parkingu – chwali się Grzegorz Pietruczuk, burmistrz Bielan.Niestety, jak pisze Pietruczuk; Nie są to ostatnie inwestycje w infrastrukturę rowerową na Bielanach. Do pierwszej połowy grudnia planujemy zakończyć realizację dwóch rowerowych projektów z Budżet Obywatelski Dzielnicy Bielany, a w ramach których postawimy ponad 200 stojaków i wiat rowerowych.

Pietruczuk sprowadzony do parteru?

Panie burmistrzu Grzegorz Pietruczuk mieszkam w klatce na przeciwko tych stojaków na rowery i z przykrością stwierdzam że został pan zmanipulowany. Po pierwsze dlaczego tak szybko I na prośbę tylko jednej mieszkanki zgodził się Pan na te stojaki? Po drugie nikt poza tą mieszkanką nie chciał tych stojaków bo stawiając je zlikwidował Pan około 5-6 miejsc parkingowych których ciągle brakuje? Natomiast mieszkanka ( moja sąsiadka) nawet nie ma i nie jeździ na rowerze a przeszkadzało jej że pod oknem parkują jej samochody! To żenujące, że wykonuje Pan bezkrytycznie polecenia takich ludzi! Dodam że zamontowano je w sposób skandalicznie słaby, zostały przykręcone do popękanych płytek i można je wyjąć jedną ręką! Więc jeśli ukradnie ktoś rower z tego stojaka to Pan będzie za nie odpowiadał bo przecież Po to są żeby „bezpiecznie” zostawić rower. Fuszerka i kpina. Ciekawe kim taki jest sąsiadka że w kilka dni burmistrz realizuje jej pomysły? Podczas gdy inne wnioski i potrzeby WIELU lokatorów i mieszkańców są od lat lekceważone?

 

 

FUSZERA ZA NASZE PIENIĄDZE!!! – pisze czytelnik

 

Odpowiedź Pietruczuka zdumiewa;

 

 

Komentarz

Nadzór nad montażem słupków jest skandaliczny. Za brak nadzoru natychmiast powinna odpowiedzieć osoba odpowiedzialna za nadzór oraz sam burmistrz, ponieważ kazał wykonać te prace. Na dzień dzisiejszy nie możemy tego stwierdzić z pewnością ale podejrzewamy, że zostały naruszone przepisy p. poż.

W tej sprawie wystąpimy do Burmistrza o przedstawienie dokumentów w tej sprawie.

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły