[NASZ NEWS] Antifa w warszawskich strukturach?? Na to wygląda!

W Warszawie przez weekend gościł Angy Ngo, autor książki o antifie – „Unmasked: Inside Antifa’s Radical Plan to Destroy Democracy”. Andy Ngo jest kimś, kto według postępowej lewicy nie powinien istnieć. Jest dzieckiem imigrantów prześladowanych przez komunizm. Jako Azjata należy do mniejszości etnicznej w Ameryce, gdzie się urodził. Ponad dekadę temu miał też coming out – wiadomo, że jest gejem. Według lewicy powinien więc być „ichni”, postępowy, lewicowy. Ngo tymczasem od lat dokumentuje przestępstwa Antify, przez co jest na celowniku progresywnych działaczy, którzy wielokrotnie próbowali go zabić. O walce z faszystami udającymi antyfaszystów opowiedział przedwczoraj na panelu dyskusyjnym w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (TySol)

Czym jest Antifa?

Antifa nie wybija szyb w sklepach domu tylko dla zabawy. Antifa nie sprejuje domów przypadkowo. To metoda oznaczania terenu i znak do działania podczas zamieszek – tłumaczył przedwczoraj na panelu dyskusyjnym w Zamku Ujazdowskim Ngo – Niszczenie własności i palenie sklepów ma również głębsze znaczenie polityczne. To anarchistyczny, marksistowski pomysł: jeżeli chcesz zniszczyć koncept własności, zniszczysz też samą własność! – mówił Ngo.


 

Gawryś to "aktywista" z Ochocianie Sąsiedzi, z którego wyszła Justyna Glusman.
Ochocianie Sąsiedzi to również przyjaciele Dybalskiego z Zarządu Dróg Miejskich.

Podstawowy modus operandi Antify jest prosty: Antifa przypomina, że jej nazwa pochodzi od „Antifaschistische Aktion”, a potem subiektywnie i kolektywnie wybiera, kogo uznaje za faszystę i… go atakuje. Kiedy ktoś się temu sprzeciwia, słyszy pytanie: „Czyli co, popierasz faszyzm, tak?”. Mało kto chce de facto faszyzm popierać – Antifa zamyka więc usta swoim krytykom, udając, że jest po stronie dobrapisze Waldemar Krysiak (Gej Przeciwko Światu, obecnie Myślizbór) – Podobnie działają nasi rodzimi anarchiści i zwolennicy Przymusowego Postępu: jeżeli coś im się nie podoba, starają się to zniszczyć, nazywając wpierw faszyzmem. Nietolerancją. Fobią. Podobnie działają nasi rodzimi anarchiści i zwolennicy Przymusowego Postępu: jeżeli coś im się nie podoba, starają się to zniszczyć, nazywając wpierw faszyzmem. Nietolerancją. Fobią. 

Polscy rowerowo klimatyczni aktywiści i niemiecka idea

Warszawscy aktywiści wykazują wyjątkowo bolszewickie ciągoty, a ten (bolszewizm) stworzył mechanizmy do ogłupiania. Ileż to razy słyszeliśmy od „aktywu” o faszystach, komunistach i wrogach ludzi…którzy zabijają zieloną planetę….

Czy wśród członków międzynarodowej Antify jest Łukasz Gawryś, aktywista z Ochocianie Sąsiedzi (ten który walczy o zwężenie Jerozolimskich a stowarzyszenie jest w wyjątkowo dobrych relacjach z Dybalskim, „aktywistą” który został rzecznikiem ZDMu), który przede wszystkim jest…radnym Ochoty!??

I Agnieszka Nowak – Zielone Mazowsze, niedawno o niej pisaliśmy, i Marek Smyk, terrorysta rowerowy, który jest odpowiedzialny za blokowanie Mostu Poniatowskiego?

„Jesteśmy grupą młodych antyfaszystów zorganizowaną przez #XR. Kryzys klimatyczny można zwalczać tylko w sposób antyfaszystowski!”

 


 

 

 

Nowak i Smyk to członkowie Zielonego Mazowsza, o którym bardzo często piszemy - wiceprezesem jest Robert Buciak, który w tej chwili zatrudniony jest przez rząd.Opanowali w 100% Budżet Obywatelski...

Andy w Warszawie

Andy Ngo był wczoraj na proteście zorganizowanym przez Donalda Tuska, i wskazywał miejsca, logotypy, symbole i znaki Antify, które jak widać już się rozprzestrzenia. Będzie jak pisaliśmy – Trzaskowski z Warszawy pozostawi zgliszcza.

 

Antifa już zagościła w warszawskich strukturach?? Na to wygląda!

ActiwistWatch, Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *