ZDM szykuje Ochocie armagedon. Po prostu ją zakorkuje! Winą obarcza radnych!

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczął, wbrew woli mieszkańców, dewastację Ochoty. Przeniesienie parkowania z chodnika na jezdnię ulicy Raszyńskiej spowoduje zakorkowanie tej jak dotąd w miarę drożnej ulicy na odcinku od Filtrowej do Wawelskiej. Znacznie skrócony został pas do skrętu w prawo w Wawelską – zauważa słusznie bardzo mieszkaniec Ochoty.

Ochota będzie stać

Raszyńską jeżdżą autobusy które skręcając na prawy pas przed Wawelską będą go blokować powiększając korek Co ciekawe na odcinku wcześniejszym pl.Zawiszy -Filtrowa jest droga rowerowa poprowadzona jezdnią na odcinku Filtrowa – Wawelska nie będzie już możliwości jej poprowadzenia, nie ma też możliwości poprowadzenia jej chodnikiem , gdyż spowodowałoby to konieczność usunięcia zieleni. Dodatkowo zmniejszeniu ulega liczba dostępnych miejsc do zaparkowania – pisze słusznie mieszkaniec Ochoty.

Patodrogowcy z Zarządu Dróg Miejskich znowu nie wiedzą co to jest analiza ruchu, potoki ruchu czy przepustowość, dlatego skazują w kolejnej dzielnicy armagedon.

Zapnijcie pasy

Puchalski i Dybalski zrzucają całą winę na radnych Ochoty – ponoć się z nimi spotkali aby ustalić warunki sppn, i to radni Ochoty podjęli decyzję o dojeniu swoich mieszkańców.

Nie ma już wyjścia – Puchalski musi ponieść za wszystko odpowiedzialność.

 

 

 

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.