Identyfikacja wizualna dla Pałacu Saskiego – trwa nabór do zespołu projektowego

Biuro Programu „Niepodległa” przy wsparciu Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej ogłasza nabór na projektantów / projektantki do zespołu projektowego, odpowiedzialnego za koncepcję identyfikacji wizualnej dla Pałacu Saskiego.

Nabór trwa

Identyfikacja wizualna dla Pałacu Saskiego, którego odbudowa rozpocząć się ma w najbliższych latach, będzie przygotowywana przez zespół projektowy.


„Zdecydowaliśmy się na formułę pracy kolektywnej, która w odróżnieniu od klasycznego postępowania przetargowego czy konkursowego pozwoli nam na opracowanie projektu w szerszym gronie, na pracę warsztatową oraz na wymianę międzypokoleniową” – tłumaczy Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa” – ”zadanie, z którym będą się mierzyć projektanci graficzni jest niebagatelne, chcemy mieć pewność, że towarzyszyć będzie mu odpowiednie, komfortowe tempo pracy oraz przestrzeń do analiz i dyskusji”.


Jak się zgłaszać?

Zgłosić się do projektu może każdy doświadczony projektant graficzny / projektantka graficzna, mający w dorobku minimum 3 wdrożone identyfikacje wizualne, w tym co najmniej jedną dla instytucji publicznej. Takie założenia mają na celu wyłonienie zespołu, który podoła pracy przy tak złożonym przedsięwzięciu.

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz https://forms.gle/tpdLyEZZsaMU2WEq9 do 13.10.2021 do godz. 12.00.

za; Biuro „Niepodległa”.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *