Czy to jest normalne? Wiceburmistrz Ochoty prosi ZDM aby ten odpowiadał na wątpliwości mieszkańców!

Zarząd Dróg Miejskich dwa tygodnie zlekceważył mieszkańców Ochoty. Z własnego doświadczenie wiemy, że urzędników tam pracujących (Puchalski, Lejk, Dybalski) cechuje wyjątkowa ignorancja, pogarda do mieszkańców i siłowe rozwiązania. Do dziś nie przeprosili mieszkańców za swoje skandaliczne zachowanie, a wczoraj Dorota Stegienka, wiceburmistrz Ochoty zmusza urzędników tej całkowicie patologicznej jednostki miejskiej, do tłumaczenie się ze swoich decyzji. Czy to jest normalne??

Skoro pracownicy ZDM nie znaleźli czasu na udział w sesji, to niech wyjaśniają to teraz

Szanowni Mieszkańcy!!! Wczoraj w rozmowie telefonicznej z zastępcą Dyrektora z Zarząd Dróg Miejskich Warszawa poprosiłam o śledzenie i obserwowanie mediów społecznościowych. Na bieżąco komentowanie i odpowiadanie na pytania Mieszkańcòw. Skoro pracownicy ZDM nie znaleźli czasu na udział w sesji, to niech wyjaśniają to teraz. Naprawdę trudno jest tłumaczyć się i wyjaśniać za kogoś i odpowiadać na pytania typu co autor miał na myśli. 🙁 Mogę zawsze odpowiadać na pytania( w tygodniu, w weekend i wieczorem) i nie mam z tym problemu nigdy ale za to co robi dzielnica a nie ZDM.

 

 

Pytania są o nieścisłości i braki w harmonogramie, znaki, holowanie, czas trwania robót, usuwanie barier, reklamacje, niewidoczne znaki, abonamenty i całe mnòstwo innych. Wiemy i chcemy w zakresie wprowadzanej strefy SPPN współpracować z ZDM tak, by to wszystko finalnie było dla Mieszkańców jak najsprawniej przeprowadzone ale NIE zamierzam obrywać i bronić poczynań ZDM! Także ogromna prośba w tych przypadkach gdzie Państwo mogą proszę oznaczać ZDM i tych pracowników, którzy odpowiadają za ten obszar i byli podczas konsultacji.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *