„Tworzymy Warszawski Instytut Zdrowia Kobiet” – Rafał Trzaskowski

Warszawa dba o kobiety. Docenia ich zaangażowanie w sprawy miasta, mądrość i empatię. Wspiera w trudnych sytuacjach i pomaga walczyć o ich prawa. Tym bardziej jestem dumny, że dziś robimy kolejny krok. I to w niesłychanie ważnym obszarze! W trosce o zdrowie warszawianek tworzymy Warszawski Instytut Zdrowia Kobiet – pisze R. Trzaskowski.

„Inflancka”

Nowoczesna placówka, która powstanie już w przyszłym roku w budynku szpitala „Inflancka” zapewni specjalistyczną opiekę medyczną, między innymi w zakresie położnictwa, patologii ciąży, diagnostyki i terapii płodu, leczenia niepłodności, endokrynologii ginekologicznej, ginekologii onkologicznej, operacyjnej, geriatrycznej czy zespołu zdrowia psychicznego. To będzie pierwsza w stolicy tego typu, wielospecjalistyczna placówka odpowiadająca na zmieniające się potrzeby współczesnych kobiet. Kierowana przez doświadczone lekarki i lekarzy, wyposażona w nowoczesny sprzęt.

Warszawski Instytut Zdrowia Kobiet wykracza poza ramy klasycznie pojmowanej ginekologii czy modelu tworzenia monospecjalistycznych szpitali położniczych. Spadająca liczba porodów, zmieniająca się rola kobiet w społeczeństwie, przykładanie większej uwagi do profilaktyki – to wszystko zmienia zapotrzebowania w kwestii opieki medycznej. Dlatego musimy i chcemy na to reagować. Zależy nam na tym, aby dostosować się do Waszych potrzeb, zagwarantować Wam jak najlepsza opiekę i wsparcie.

za; Rafał Trzaskowski

Portal Warszawski

zdj. wikipedia

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły