Jakie nastąpią zmiany na Ochocie po wprowadzeniu sppn??

Zarząd Dróg Miejskich planuje wprowadzenie stref płatnego parkowania na Ochocie i Żoliborzu, dlatego też warto wiedzieć co się zmieni w tych dzielnicach. Dziś na tapetę bierzemy Ochotę. Wpis pochodzi z jednej z grup ochockich.

Jakie zmiany?

Drodzy mieszkańcy Glogera , Korzeniowskiego, Pługa, Akademickiej – oto co szykuje ZDM w naszej okolicy, w której i tak jest ciężko zaparkować. Rękoma ZRiKD w związku z wprowadzeniem SPPN na Ochocie (co ciekawe w naszej okolicy jest ona od lat i zmieniła niewiele) szykuje reorganizacje ruchu.

Poskutkuje ona zapewne likwidacją kolejnych miejsc postojowych dla mieszkańcó , ustawieniem słupków i wprowadzeniem na Mochnackiego parkowania równoległego – spowoduje to kolejne zmniejszenie liczby miejsc.

ZDM zamiast zajmować się remontem i utrzymaniem w czystości i należytym stanie dróg i chodników bawi się w wychowawcę mieszkańców Warszawy, próbując tego typu działaniami zmusić nas do rezygnacji z auta na rzecz komunikacji miejskiej i roweru.

 

 

Kto mieszka w okolicy ten wie jak trudno tu znaleźć miejsce a będzie jeszcze trudniej

Dodatkowo złośliwość urzędników ZDM pod kierownictwem Łukasza Puchalskiego nie ma granic – przebudowa jest robiona w po wakacjach kiedy miejsca są najbardziej potrzebne. Zakaz obowiązuje od 29 września do nie wiadomo kiedy. Dlaczego? Bo oni sami nie wiedzą ile im to zajmie. Jak pokazuje przykład z ulicy Słupeckiej auta pozostawione na zakazie będą odholowane co dodatkowo będzie kosztować 600 zł od auta.

Drodzy sąsiedzi jeśli czegoś z tym nie zrobimy czeka nas poważne utrudnienie życia. Zapraszamy do poparcia i kontaktu z inicjatywą mieszkańców sprzeciwiających się szkodliwym działaniom ZDM.

Ciekawi jesteśmy czy ZDM wprowadza te zmiany w oparciu o wcześniej przygotowane projekty?

za; Otwarta Ochota

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *