ZDM cichaczem zmienia na Powiślu kierunki ulic i wprowadza tempo 30 km

Zarząd Dróg Miejski przygotowuje się już do wprowadzenia stref płatnego parkowania na Ochocie. Po rozszerzeniu będzie to 145 ulic o ponad 80 km. ZDM przyznał się też, że SPPN w przyszłości obejmie całą Pragę Płn, choć nawet jeszcze nie odbyły się konsultacje w tej sprawie. Tymczasem wprowadzane są cichaczem zmiany, o których nawet nie są informowani mieszkańcy. Na przykład na Powiślu.

Śniegocka, Górnośląska

Dostaliśmy od naszego czytelnika, mieszkającego na Powiślu owe zdjęcia, i informację, że Zarząd Dróg Miejskich, bez informowania kogokolwiek, bez konsultacji, zmienił ruch na ul. Śniegockiej. Na tej ulicy, i na Górnośląskiej zamontował kilkadziesiąt słupków. Ponadto urzędnicy wprowadzają Tempo 30 km, które zostało odrzucone przez rząd.

 

 

Obsesyjna, i nieuczciwa strategia ZDM w całej okazałości.

Tam gdzie teraz namalowali pasy nie trzeba było płacić za parkometry – mówi nam czytelnik – wczoraj tych pasów nie było.  Poza tym nikt nas nie poinformował o tych szkodliwych zmianach. Szczególnie wkurza likwidacja miejsc parkingowych. Na ul. Górnośląskiej postawili ich ponad 30.

Pobudka Warszawo!

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *