Apel do rodziców w sprawie warszawskich przedszkoli i szkół!

Rozszerzenie katalogu istotnych spraw które wymagają wspólnego rozstrzygnięcia rodziców o zapis do szkoły ogranicza w sposób drastyczny władzę rodzicielską i prowadzi do ograniczenia prawa do nauki, podeptania praw człowieka, praw dziecka w tym prawa do edukacji, oraz podeptania godności dziecka i jego rodziców. Rodzi też obawy, że szkoła lekceważy prawo każdego z rodziców do decydowania o udziale w zajęciach, np. spotkaniach z deprawatorami LGBT, albo w lekcjach geografii czy matematyki. Zgoda każdego z rodziców jest wymagana do udziału w zajęciach. Choćby zgoda domniemana – pisze jeden z rodziców w mailu do Aurelia Michałowska, kurator Mazowsza.

Ciemne strony warszawskiej edukacji

Portal Warszawski od jakiegoś czasy wziął się za warszawską edukację, która mimo zapewnień Ratusza, ma sporo słabych i destrukcyjnych punktów. Opisujemy je na przykładzie niektórych placówek Ursynowa, ale chyba takim ikonicznym przykładem patologii, jest szkoła podstawowa nr 358, w Wilanowie.

Pranie mózgów wpisane jest w tworzenie nowego człowieka. Ratusz w osobach Renaty Kaznowskiej i Dorota Łobody, za pomocą manipulacji, i systemowego kłamstwa doprowadził do tego, że uczniowie (często gęsto naprawdę bardzo nieświadomi ze względu na wiek) traktowani są jak mięso armatnie w walce o wyimaginowane pojęcie wolności, tolerancji…to raczej porażający widok kiedy 15, 15, 17 latkowie są uczeni negowania autorytetów, i w obecności wyżej wymienionych, biorą udział w wulgarnych manifestacjach. To jest dowód na głęboką sowietyzację warszawskiego ratusza.

Szczytem bezczelności jest brak odzewu Renaty Kaznowskiej na ewidentne łamanie prawa w wielu warszawskich szkołach.

Apel do rodziców

Daleko do uzdrowienia warszawskiej edukacji, ale widać światełko w tunelu. Zaczyna zawiązywać się nieformalny, oddolny ruch rodziców, którzy nie godzą się na takie zarządzanie edukacją.

Dlatego też apelujemy do wszystkich rodziców, którzy czują, że są tłamszeni ze względu na presję społeczną, bądź są zastraszani, bądź nie godzą się na lewacką ideologizację w danej szkole, dajcie nam koniecznie znak.

Wszystkimi sprawami się zajmiemy, każdą sprawę opublikujemy, mając na uwadze bezpieczeństwo Waszego dziecka i Wasze.  Dlatego też gwarantujemy Wam anonimowość.

Do dzieła! Odwagi!

Portal Warszawski

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *