Komunikacja 22 września (dzień bez samochodu) bezpłatna?? To nieprawda!

22 września przypada Dzień Bez Samochodu i z tej okazji przejazdy środkami komunikacji miejskiej zarządzanymi przez ZTM ma być bezpłatne. Tak głosi oficjalny komunikat. Ale czy na pewno bezpłatne?

Czy ZTM wprowadza warszawiaków w błąd celowo?

Otóż ZTM zapomniał na swojej stronie poinformować mieszkańców Warszawy, jak i dojeżdżających, że bezpłatne, tak ale dla tych co nie wykupili biletów okresowych. Dla osób posiadających bilety okresowe ten dzień jest tak samo płatny jak każdego innego dnia.


22 września to Dzień bez Samochodu. Tego dnia pojedziecie Warszawski Transport Publiczny bezpłatnie. Dla opornych to oznacza jedną wymówkę mniej  Skorzystaj – to nic Cię nie kosztuje. I zostań na dłużej. Dla rozładowania korków. Dla środowiska. Dla czystego powietrza. Dla Miasto Stołeczne WarszawaRafał Trzaskowski

 


Gdyby dzień ten był rzeczywiście bezpłatny dla każdego użytkownika komunikacji, Zarząd Transportu Miejskiego musiałby każdemu mieszkańcowi przedłużyć o ten jeden dzień bilet okresowy, a jak wiadomo tego nie robi, i nie zrobi.

W związku z powyższym, tak naprawdę dzień bezpłatnej komunikacji jest takim samym dniem dla mieszkańca Warszawy jak każdy inny. Ten co jeździ komunikacją miejską na co dzień, dalej będzie nią jeździł a ten co korzysta z samochodu dalej będzie z niego korzystał.

Tylko promil osób posiadających samochód przesiądzie się do komunikacji. Ale takie oszukiwanie ludzi tworzy się propagandę sukcesu! Za nasze pieniądze!

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *