Zrewitalizowane skwery w centrum Otwocka początkiem zmian w przestrzeni tego miasta??

Otwock to jedno z najciekawszych miast w województwie mazowieckim. Andriolli, jego Świdermajery, Przerwa – Tetmajer, wspaniałe lecznice – były kiedyś marką samą w sobie. Niestety, przez trzy dekady miasto jakby zostało zapomniane. Wydawałoby się, że nic nie zmieni…a jednak.

Nowa atrakcja

Od soboty 11 września 2021 mieszkańcy Otwocka mogą korzystać ze zrewitalizowanych skwerów w centrum miasta: 7. Pułku Ułanów i Niepodległości. Nowe miejsca bardzo spodobały się mieszkańcom.

Mija tydzień od oficjalnego otwarcia Skweru 7. Pułku Ułanów i Placu Niepodległości, które po wielu latach sprawiły, że centrum naszego miasta znów zaczęło tętnić życiem. Niezmiernie cieszy pozytywny odbiór tej inwestycji wśród Mieszkańców, ale jest on też motywacją do wdrażania kolejnych dużych zmian w przestrzeni naszego miasta – a te już na horyzoncie – pisze prezydent Otwocka, Jarosław Margielski.

 

 

Portal Warszawski

zdj. FB

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły