[NASZ NEWS] Ochocianie nie odpuszczają! Czy to początek końca ZDM??

Zarząd Dróg Miejskich jest pod ochroną dużych tytułów, bo te milczą na temat oszustwa, którego urzędnicy się dopuścili względem mieszkańców Warszawy. Uznały, że okradanie mieszkańców, oszukiwanie ich i nie liczenie się z ich zdaniem, jest rzeczą o której nie warto pisać. Przypomnijmy, że chodzi o wprowadzaniem cichaczem ulic jednokierunkowych i narzuceniem haraczu w wysokości 600 pln, za parkowanie obszarowe!

Żądają wyjaśnienia

Mieszkańcy Ochoty są wściekli i podejmują bardzo konkretne kroki wobec kompletnie szkodliwego ZDM-u, o których będziemy niebawem informować.

Radny Cezary Król prezentując mieszkańców Ochoty, złożył dziś pismo do Zarządu Dróg Miejskich w którym czytamy;

 

 

„Jak już zapewne większość z Was wie w sprawie wprowadzenia strefy płatnego parkowania na Ochocie #zostaliśmy #oszukani i NIE ZOSTAŁY dotrzymane słowa i ustalenia z konsultacji społecznych przeprowadzonych w sprawie wprowadzenia SPPN na Ochocie – pisze radny Ochoty, Cezary Król.

W celu uzyskania wyjaśnień zorganizowaliśmy specjalna sesje Rady Ochota – dzielnica m.st. Warszawy na która z odpowiednim wyprzedzeniem zaprosiliśmy przedstawicieli Zarząd Dróg Miejskich Warszawa.

Jak tez zapewne wiecie 2 godziny przed rozpoczęciem sesji otrzymaliśmy wiadomość ze z powodu wielu obowiązków służbowych nikt z dyrekcji ZDM nie może sie pojawić a także nie mogą oddelegować żadnej innej osoby gdyż….wszyscy w tym czasie byli bardzo zajęcie innymi zajęciami SŁUŻBOWYMI …

 

 

Postanowiłem zatem w ramach dostępu do informacji publicznej zapytać i uzyskać informacje jakie to ważne obowiązki służbowe zatrzymały Wszystkich merytorycznych pracowników ZDM w poniedziałek o godzinie 17 ze nie mogli pojawić się na sesji i odpowiedzieć na pytania Radnych oraz Mieszkańców.

Jak tylko otrzymam odpowiedz natychmiast się z nią z Wami podzielę ‼️

Nie będzie tak ze Mieszkańcy są oszukiwani a Rada Warszawy zmienia ustalenia jakie zapadły podczas konsultacji społecznych i przegłosowuje uchwale BARDZO NIEKORZYSTNA DLA MIESZKAŃCÓW !

Oni są dla nas nie My dla nich !

Oto pismo Partyki z Zarządu Dróg Miejskich…

Okazuje się, że pierwsze pismo do ZDM – u zostało wysłane już 6 września. Było to zaproszenie na spotkanie celem wyjaśnień. Drugie zostało wysłane 13 września o godz. 12.28. Obie wiadomości posiadają status wiadomości odebranej!

 

 

Bunt przeciwko patologicznemu ZDM się nasila. Głęboko w to wierzymy, że to ostatnie miesiące tej instytucji w tej postaci!

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły