„Ilość oszustw popełnionych w czasie konsultacji przez ZDM-u jest tak duża, że trudno ludziom spojrzeć w oczy”

Spełnił się nasz czarny scenariusz o którym ciągle piszemy. Doskonale ujęła to wiceburmistrz Ochoty, Dorota Stegienka; ZDM zachował się w tej sprawie jak klasyczny domokrążca sprzedający garnki, który obiecuje przed transakcją różne rzeczy a dostarcza zardzewiały i bezwartościowy towar.

Echa po

Portal Warszawski jako pierwszy poinformował o niebywałej sytuacji, gdzie wskutek oszustwa dokonanego przez Zarząd Dróg Miejskich, rada Ochoty zaprosiła ZDM na spotkanie.

Uprzejmie dziękuję za zaproszenie na Sesję Rady Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy w dniu 13 września br. Niestety z powodu innych ważnych obowiązków nie mogę osobiście uczestniczyć w Sesji, ani delegować przedstawiciela Zarządu Dróg Miejskich. – napisał w swoim krótkim oświadczeniu pan Wojciech Partyka Zastępca Dyrektora ZDM.


Z drugiej strony trudno się dziwić ZDM że nikt się nie stawił, ponieważ ilość oszustw popełnionych w czasie konsultacji jest tak duża, że trudno ludziom spojrzeć w oczy. Największym oszustwem obok braku zmian w konkretnym organizacjach ruchu, które wydawały się ustalone podczas konsultacji jest kwestia abonamentów obszarowych. Otóż ZDM obiecywał mieszkańcom abonament w cenie 30 zł w zamian za możliwość parkowania na obszarze 1/8 dzielnicy. Przyjęta przez Radę Miasta uchwała, co prawda przewiduje taką możliwość ale za cenę 600 zł rocznie. – iochota.pl


Chodzi wprowadzanie cichaczem jednokierunkowych ulic i dodatkowego, rocznego abonamentu o wysokości…600 PLN. Tego mieszkańcy Ochoty i rada dzielnicy nie są w stanie zaakceptować. Wynikiem oszustwa urzędników z Zarządu Dróg Miejskich ale i Biura Mobilności (Tamas Dombi) będzie złożona skarga na ZDM, na ręce prezydenta Trzaskowskiego.

Jak wynika z informacji IOchoty, Przewodniczący Rady Dzielnicy ma dzisiaj złożyć oficjalną skargę na pracę ZDM do prezydenta Trzaskowskiego.

To za mało

Należy poza skargą na ZDM, napisać skargę na Dombiego, ale przede wszystkim zażądać natychmiastowej dymisji jednego i drugiego A my wierzymy, że te szaleństwa obsesjonistów i terrorystów aktywistycznych są początkiem ich końca, oby jak najszybszego.

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.