To jakiś obłęd! Media promują patologię, i świadomie kłamią! Czemu to ma służyć??

Zdecydowana większość „wolnych mediów” okazała się być niewolnikami systemu. To, że Gazeta z Czerskiej służy Złej sprawie nie dziwi. Dziwi i nawet szokuje bezmyślne powielanie wzorców patoaktywu i ludzi, którzy nie szanują woli zdecydowanej większości.

Mieszkańcy punktują miasto

krzyczy nagłówek Wawa Info, który sugeruje że 100% mieszkańców Warszawy jest w sprawę zaangażowana. Czyli na dzień dobry mamy kłamliwy tytuł, który wyjaśnia trochę istotę rzeczy w materiale; W związku z tym Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze i Zielone Mazowsze postanowiły zorganizować akcję Rowerowe Absurdy, która ma na celu zwrócenie uwagi urzędników na ewidentne buble oraz brak spójności infrastruktury rowerowej w Warszawie.

Ale tu już kolejne kłamstwo; Dzięki głosom mieszkańców powstała mapa warszawskich absurdów rowerowych utrudniających bezpieczną jazdę po mieście.

Nieprawda Wawa Info – grupka szaleńców, która stoi za rynsztokowym językiem w sieci i nie tylko, żąda tych zmian. Nie inaczej.

Nie tylko oni

Gazeta Wyborca lamentuje, że w szkołach uczą religii, a inni latają w kosmos, mimo że sama wspiera cywilizacyjny regres. W VOX FM, Radio Dla Ciebie, Melo Radio, Nasze Miasto – wszędzie tam do głosu dochodzi Smyk z Zielonego Mazowsza (który żeruje na pieniądzach obywateli) i inny patoaktyw, który chce jednego. Wyrugować samochody z przestrzeni miejskiej i zastąpić go rowerem. Cała Warszawa ma klęczeć przez marginesem społecznym, bo taki przyszedł prikaz!

Marek Smyk, ponad 40 letni rowerowy aktywista, stojący za wulgarnym językiem w sieci, obrażający ludzi, dumny z tego, że donosi na źle parkujących kierowców – czyli kompletny margines społeczny, staje się celebrytą. Jan Mencwel – facet, podobny do Smyka – staje się objazdową gwiazdą w Polsce, która będzie promować swoją bideksiążkę. Obecnie wobec niego Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające. Co się stało ze światem mediów? Gdzie on podąża!? Kolejny przykład oszustwa to Zboralski – facet, który zajmuje się bezpieczeństwem drogowym, mimo że nie ma do tego przygotowania, wypowiada się o ludzkim życiu w najważniejszych mediach. To upadek a nie Wolne Media!

 

 

Co ciekawe, wymienione media kompletnie udają, bądź nie chcą zauważaćz że Warszawa wrze. Nie zauważają, że ZDM to fabryka przekrętów i antydemokratycznych zachowań. To wszystko źle się skończy…dla obecnej władzy i uzurpatorów miejskich…i oby jak najszybciej.

Tak Wawa Info, warszawiacy mają dość pogardy, oszustw, przekrętów i nie liczenia się z ich opinią, napiszecie o tym?

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.