Nasza akcja – tworzymy listę patourzędników!

Na duże stołeczne media nie ma co liczyć, bo są podporządkowane systemowi, z niego korzystają i jemu służą. Kompletnie odwróciły się od zwykłego Kowalskiego. Tak zwane „wolne media” tolerują okradanie nas obywateli, wspierają fałszowanie informacji (przykład ZDMu), równoległą rzeczywistość. Wszystkie duże media nie ZAUWAŻAJĄ patologii, która szczególnie za Trzaskowskiego, rozwinęła się niebotycznie.

Patourzędnicy

Takim ikonicznym przykładem patourzędników są pracownicy Zarządu Dróg Miejskich, którzy od  momentu, kiedy funkcję dyrektora objął Łukasz Puchalski (spadochroniarz), systemowo dewastują Warszawę. Tworzą quasi badania, analizy, pseudo konsultacje społeczne – tylko po to aby tworzyć wyimaginowane społeczne potrzeby. Równolegle, prawdopodobnie ZDM i ratusz zatrudniają trolli internetowych, które obsiadły wszystkie możliwe warszawskie tytuły, które mają za zadanie lobbować za rozwiązaniami, które popiera maksymalnie 3% warszawiaków.

Największymi patourzędnikami są; Grzegorz Walkiewicz (radny Pragi Północ – ten od jebać kler), Michał Lejk – pracownik ZDM-u, który wyzywa mieszkańców od idiotów (ZDM wciąż rżnie głupa i udaje, że nie ma problemu), i inni, o których będziemy sukcesywnie pisać!

Zgłaszajcie nam patourzędników

My mamy dość chamów, prostaków i wulgarnych jednostek, które psują nasze kochane miasto. Jesteśmy przekonani, że nie jesteśmy sami. Dlatego też zapraszamy do naszej akcji.

Jeśli znasz patourzędnika, który zamiast służyć nam mieszkańcom, służy wyłącznie sobie, wykorzystuje swoją funkcję do realizowania samego siebie, jest głuchy na społeczne potrzeby, służy politycznym interesom a nie mieszkańcom, co jest w sprzeczności z rolą urzędnika, napisz do nas. To chora sytuacja gdzie realizowane są potrzeby tych co głośniej krzyczą, pomimo, że są w drastycznej mniejszości.

Opisz nam przypadek, my go opublikujemy, całkowicie anonimowo.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania treści niezgodnych z Prawdą.

Serdecznie zapraszamy do walki z patourzędnikami.

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *