[KOMENTARZ] Dla towarzysza Mrozka z GW to my jesteśmy hejterskim portalem. Doprawdy?

Towarzysz Mrozek z działu kultury Gazety Wyborczej, wysmarował na łamach swojej gazety opinię (która jak widać od 89 roku chce decydować o modelu Państwa, jak i kulturze i sztuce) jakoby Portal Warszawski miał być portalem hejterskim. Przy okazji opluł inne osoby, konstruując nieprawdziwe informacje (bazując na donosach trzech pracownic instytucji kultury, a która według Mrozka ma być wyczyszczona!), tym samym dotykając ich rodziny, na przykład zasłużonego działacza (78 l.) podziemia antykomunistycznego. Coś obrzydliwego! Taki przekaz o rzekomo hejterskim Portalu ma iść w świat, i nie ma się co dziwić. Prawie codziennie musimy zmagać się z niezliczoną ilość kłamstw wydalanych z ul. Czerskiej i nie tylko. Prawie codziennie musimy demaskować taką samą ilość kłamstw jego redakcyjnego kolegi Osowskiego, który poza fałszowaniem rzeczywistości, regularnie dehumanizuje ludzi. Tak, w ich rozumieniu nazywanie rzeczy po imieniu to hejt! Nasi czytelnicy Jarusia znają, więc nie wchodźmy w szczegóły. W ustach towarzysza Mrozka hejt to  zapewne erzac słowa faszyzm, który jest ulubionym zwrotem takich ekstremistów jak Mrozek. Towarzysz też zapomniał, że to w redakcji GW pracują dewianci, którzy onanizują się przed koleżankami, pismaki, których interesuje seks z umarlakami, czy dziennikareczki piszące donosy na przykład na nowe kanały telewizyjne. Bo w myśl filozofii proletariatu nikt nie może się wyróżniać. Witold Mrozek to w końcu „artysta perfomer”, dziś zajmujący się osobą Jana Pawła II – na zasadzie myśli krytycznej. Aha, Wituś bardzo lubi się babrać w życiorysach innych ludzi, widać to ich zboczenie, bo kamraci z ruchów miejskich w tym się wręcz też specjalizują. Przy okazji pisze nieprawdę i deprecjonuje ludzi – niczym dobry stary oficer prowadzący!

Język miłości

To artykuł z września 2021 kiedy to nasza redakcja zaczęła być celem ataków tzw. ruchów miejskich, które wiedziały już dobrze, że na rynku warszawskim jest medium, które przerywa zmowę milczenia i nie godzi się na ich terror, który wspiera bardzo aktywnie Czerska. Dziś mocno zredagowany publikujemy go z o wiele bogatszymi cytatami, nie tylko naszych milusińskich

Zatem przypominamy

Obecnie Portal Warszawski jest redagowany przez kilka osób, które przede wszystkim zajęły się MERYTORYCZNYM i ANALITYCZNYM punktowaniem działań Zarządu Dróg Miejskich, oraz opisywaniem patologii, która zalewa sieć, niestety nasze miasto. Wszystko w celu systemowej dezinformacji. Tą dezinformacją zajmuje się „aktyw” rowerowy – proszę nam wierzyć, w większości z autentycznych nizin społecznych. Przyjechali do naszej Warszawy, i w sposób nieuprawiony dorwali się do naszej kasy (Budżet Obywatelski) i chcą wpływać na nasze życie. NA TO NIE MA NASZEJ ZGODY!

 


To pomysł właśnie Daukszewicza - jak widać dla miasta ci szkodnicy i agresorzy są wyznacznikiem zmian w naszym mieście. Nas od wieków uczono, że należy czerpać z mądrzejszych, dziś okazuje się, że można czerpać z niedouczonych nizin społecznych...

 

Oddajmy głos Activist Watch, który z nami współpracuje od lat.

Od pewnego czasu w sieci pojawiają się tzw. patostrony. Wulgarne, wstrętne, ohydne. Atakujące personalnie, nie przebierające w słownictwie, epatujące obrzydliwymi obrazkami. Prowadzone są przez członków Zielonego Mazowsza; Dawida Łakomskiego, i Marka Smyka – jeden i drugi prowadzą bidastronki czytane przez takich samych jak oni. Jakiś czas temu  pojawiła się jeszcze bardziej obrzydliwa strona, której promować nie będziemy,  jak i pozostałych. Ale o jednej z  nich Wortal Parszawski słyszała cała Warszawa. To tam przekroczono możliwe granice przyzwoitości. Ta strona stała się zbieraniną smyków, łakomskich, i innych.

 


 


 

Rynsztok komentarzy tych próbujących się ukrywać za stronami fb osobników, ewidentnie wskazuje na brak jakichkolwiek norm czy hamulców. Dodatkowo należy wskazać, że te same osoby brylują jako samozwańczy eksperci w telewizji i prasie. Co gorsza, media te osoby pompują. Pierwsza Wyborcza z redaktorkiem Osowskim na czele.

Osoby prowadzące te obrzydliwe strony są lajkowane przez warszawskich urzędników, czy przez członków zarządu m.in. Miasto Jest Nasze i wyżej wymienione Zielone MazowszeNie należy też zapominać o Krzysztofie Daukszewiczu z bolszewickiego stowarzyszenia Dla Pragi, który chciał bić dziennikarzy krytykujących go.

 

 

A to elita MJN

 

 

Od niedzieli radny Ursusa (kiedyś stowarzyszenie Dla Pragi), miód i malina

 

To Marek Smyk – Zielone Mazowsze, przyjaciel Agaty od męża co to zmartwychwstał, ten sam co organizuje nielegalne akcje blokowania Mostu ks. Poniatowskiego…

 

Miła Agusia Nowak, przyjaciółeczka Smyka

 

Niczym Odsiecz Wiedeńska – aktyw nie mógł znieść merytorycznej krytyki, zatem uznano, że PW jest hejterski….wierni kamraci z GW szybko chwycili tę narrację…

Pytanie

Do czego dążą osoby je prowadzące? Do poważnego traktowania organizacji aktywistycznych?

Jeśli wymienione strony są wizytówkami aktywistów, znanych z imienia i nazwiska, to może czas aby miasto głęboko przemyślało pod względem wizerunkowym dalszą z nimi współpracę? No chyba, że panowie Trzaskowski i Olszewski uznają ich za autorytet…ten sam Olszewski, który wspierał hejt (obrzydliwy) wymierzony w naczelnego rzekomo hejterskiego Portalu.  Jak wiemy sprawa od roku jest w prokuraturze.

Tak samo jak Zarząd Dróg Miejskich (zaprzyjaźniony z Osowskim), który przyjaźni się z „aktywem”. Znane są bliskie relacje Dybalskiego, Lejka kochającego się w…

 

 

 

 

Tutaj pogawędka Galeńskiego, tego co zaczął smarować kupami samochody, i pracownika ZDMu – Lejka….

 

Tu kolejny przykład literatury pięknej

 

Abstrahując ich zamiłowanie do wchodzenia innym do łózka, wulgaryzując to jednocześnie, pokazują autentyczny stosunek do Powstania Warszawskiego i Armii Krajowej….

Nie oni jedni

Jest ich cała masa. Radna Aneta Skubida zaprasza na święto Kolonii Wawelberga radnego Pragi Północ, który rozwala chodniki, i krzyczy publicznie j.bać kler. Ma pełną świadomość, że Walkiewicz (bo o nim mowa) jest patologią. TVN zaprasza Łukasza Zboralskiego, który wyzywa Janusza Popiela od staruchów, a prezydent Warszawy, Trzaskowski razem z Kaznowską, i Dorotą Łobodą, chodzą z biednymi dzieciakami pod Ministerstwo Edukacji, i trzymając w ręku tęczową flagę krzyczą jeb..ć PiS. I to przede wszystkim oni odpowiadają za wulgaryzację w przestrzeni publicznej.

Burmistrz Woli, Strzałkowski z Buciakiem ustalają wygląd wolskich ulic….gdzie my żyjemy??

 

 

 

A tu mądrości Łakomskiego, przyjezdnego który prowadzi bidastronę, która czytana jest ledwo przez tysiąc osób i skupia dokładnie takie orły intelektu co on. Sama konotacja z Nietzsche, później hitlerowska konotacja w stosunku do osoby naczelnego, nadaje się do prokuratury. Tylko dlatego, że ten facecik jest nikim, łaskawie mu darujemy. Warto zwrócić uwagę również na to, że ten rynsztok przyspawany jest do Portalu. Dosłownie PRZYSPAWANY! Może i dobrze, po pierwsze czegoś się nauczą, po drugie usłyszą co masa ludzi o nich sądzi.

 

 

 

Meritum (uzupełnienie)

Dziś (07 kwietnia 2022 r), napisaliśmy artykuł o Trasie Tysiąclecia. Napisaliśmy między innymi; Szerokie arterie komunikacyjne zapewniają wymianę powietrza w mieście…i dalej, (czego patoaktywista nie doczytał?) Powtórzmy – na początek stworzono problem, zabudowano ciągi napowietrzające a teraz szuka się winnych. Ale nie szuka się ich pośród swoich, tylko znaleziono kozła ofiarnego, a tym kozłem są… kierowcy i ich paskudne maszyny. Wczoraj niejaki Olszewski – jeden z największych dewastatorów nieswojego miasta (jest z Bydgoszczy) ośmielił się po raz kolejny bezczelnie skłamać mówiąc, że diesle są powodem mitycznego smogu. Dziś benzynowe,  jutro elektryczne. Ważne aby służbowe mogły jeździć bez korków. Facet autentycznie zwariował, a z nim masa dziennikarskich propagandzistów.

Wcześniej wyraźnie piszemy; Dorobek wybitnych inżynierów i architektów jest niszczony na naszych oczach. Na początek miasto pozwoliło deweloperom zabudować korytarze napowietrzające, przez co znacznie wzrosło zanieczyszczenie powietrza i w pewnych okresach roku (szczególnie zimą) mamy smog. Potwór, który powstał w dużej części w wyniku nieprzemyślanych działań urzędników pozwalających firmom deweloperskim na zablokowaniu przepływów powietrza w mieście.

Ten koleś jest w bandzie, która dorwała się do Budżetu Obywatelskiego, w bandzie spadochroniarzy, która za nasze pieniądze modeluje sobie życie. Jesteśmy prawie na 100% pewni, że to Łakomski między innymi zhakował naszą stronę (dokładnie tego samego dnia, kiedy złożyliśmy pismo do Wojewody Mazowieckiego o kontrolę Budżetu Obywatelskiego), wcześniej zaimplementował linki do nielegalnych hazardowych stron i stron porno. Ten sam koleś wspierał obrzydliwą stronę Wortal Parszawski, przy której Sok z Buraka to literatura piękna.

Panie patoaktywisto – nie zna pan żadnych praw fizyki, i tak –  jest pan nieukiem. Proponujemy aby zabudował pan Warszawę murem i problem zniknie. Spaliny przestaną się kumulować.

KOMENTARZ

Mało kto by zniósł taki poziom poniżania i bezczeszczenia jego dobrego imienia…kto tego nie przeżył NIC NIE WIE O NIENAWIŚCI PANIE MROZEK! To jak otwarcie bram piekieł i Zła z niego wychodzącego! Zatem jeśli Pan udowodni, że na łamach Portalu Warszawskiego operujemy takim językiem, dehumanizujemy w ten sposób ludzi, i bezcześcimy tak samo innych, to PUBLICZNIE DAJEMY SŁOWO HONORU, że do naszej nazwy dodamy przymiotnik nienawistny lub nienawidzący, pan sam będzie mieć możliwość wyboru, ok?

A teraz pytanie otwarte? Czy takie osoby mogą decydować o stanie polskiej sztuki, czy takie osoby mogą być autorytetem dla Ministerstwa Kultury? Czy takie osoby mogą być autorytetem dla kogokolwiek? Osoby, które jednoznacznie fałszują obraz rzeczywistości z wiadomych sobie powodów?Czy naprawdę my Polacy zasługujemy na takich redaktorów jak Mrozek czy Osowski? Mrozek, TY?? Będziesz nas uczyć manier, dobrego wychowania, TY uzurpatorze chcesz nam mówić o sztuce i kulturze??

Aha, czy ktoś  z warszawiaków pamięta aby Stołeczna wypowiedziała się przeciwko tej wulgaryzacji życia? Ktoś coś?

My i tak wybraliśmy te najbardziej „lajtowe” obelgi….

 

 

Proszę pozdrowić Jarusia, a przed Państwem wybitny artysta performer – Witold Mrozek….

 

 

12 kwietnia 2024 roku, Redakcja Portalu Warszawskiego

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski