Uwaga! Bardzo ważna ulicy, Bitwy Warszawskiej idzie do zwężenia!

Zarząd Dewastacji Miasta pod pozorem realizacji buspasów, o które wnioskowali „uzurpatorzy miejscy” z Ochocianie Sąsiedzi (czyli jakieś 5 osób), BEZ KONSULTACJI i jakiegokolwiek uprzedzenia, zwęża właśnie strategiczną i jedną z najważniejszych arterii Ochoty.

„Właśnie rozpoczęliśmy wyznaczanie buspasów na 600-metrowym odcinku ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.”

W Warszawie jest 67 km i 294 m wydzielonych pasów dla komunikacji miejskiej. Niebawem ta liczba się zwiększy, bo właśnie rozpoczęliśmy wyznaczanie buspasów na 600-metrowym odcinku ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. Buspasy powstaną po obu stronach drogi między skrzyżowaniami z ulicami Szczęśliwicką i z Grójecką.

Zostaną zlikwidowane;

W trakcie wyznaczania buspasów zostaną zlikwidowane trzy lewoskręty – z ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nie będzie można skręcić w lewo w ulicę Białobrzeską jadąc w obu kierunkach, a także w lewo w ul. Szczęśliwicką, podróżując od strony ul. Grójeckiej.

ZDM łaskawie zostawia Lewoskręt w Szczęśliwicką zostanie zachowany tylko dla kierujących się od Alej Jerozolimskich.

Buspasy powinny zacząć funkcjonować od początku września, ale dużo zależy od warunków atmosferycznych. Jeśli obecny tydzień będzie deszczowy, może przesunąć się malowanie oznakowania poziomegoinformuje Zarząd Dewastacji Miasta.
Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.