#Stopbazgrołom teraz na Kamionku. Mają dość pobazgranych fasad!

To nic innego jak znana i sprawdzona na Muranowie i Pradze Północ inicjatywa #stopbazgrołom, która rozprzestrzenia się po mieście. Niestety, mimo że od lat Warszawę pokrywają bazgroły na ścianach domów, czy zabytkach, miasto nie ma pomysłu na walkę z tym procederem. I to znów mieszkańcy wychodzą z własną inicjatywą.

Jak to będzie wyglądać?

Wraz z organizującym się właśnie Towarzystwem Przyjaciół Kamionka i Skaryszewa uczestniczymy w przygotowaniu akcji ich zamalowywania i czyszczeniaczytamy na jednej z lokalnych grup.

Jeśli gdzieś jeszcze poza wymienionymi niżej adresami, nawet na podwórzu, altanie śmietnikowej czy innych budynkach gospodarczych widnieją wkurzające Was bazgroły, zgłaszajcie, najlepiej z fotką. Jeśli któryś z wymienionych adresów to Wasz dom, tym bardziej zapraszamy do kontaktu – prosi Rada Osiedla Kamionek.

 

 

Mamy dotąd następujące adresy: Grochowska 290,291,292,295,302,319,321; Rybna 4,9; Kamionkowska 25; Terespolska: garaże, Stanisława Augusta 4,8,12,14,16,24,28,32.

 

 

Ponadto wysmarowana niewąsko jest Sinfonia Varsovia, kamionkowski cmentarz, nawet mural na murze Wedla, malowany w 2012 r na Euro pokrył się niesamowitymi bazgrołami.

 

 

Liczymy na Wasze zgłoszenia!

Rada Osiedla Kamionek

PW

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *