SZOK! Rowerzysta wjechał w pieszą na chodniku. Uderzył ja pięścią w twarz, wcześniej zwyzywał!

Informację o takim zajściu potwierdza Rafał Rutkowski z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Jak dodaje policjant „mężczyzna został zatrzymany i są prowadzone z nim dalsze czynności. Więcej w tej sprawie będziemy mogli powiedzieć rano”.

Do wydarzenia doszło wczoraj

Na ulicy Andersa na wysokości Stawki w Śródmieściu doszło do zderzenia rowerzysty na miejskim rowerze z pieszą, która poruszała się chodnikiem. Po całym zajściu cyklista zwyzywał kobietę a następnie uderzył ją z pieści w twarz. Sprawca został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem na chodniku przy ulicy Andersa, jednak cała sytuacja przeniosła się na ulicę Stawki na wysokości Dzikiej. Rowerzysta poruszający się chodnikiem potrącił prawidłowo idącą kobietę. Jak mówiła piesza w rozmowie z naszym reporter rowerzysta potrącił ją i zwyzywał od jeb***ch ku**w i dodał, że rowerzyści mają pierwszeństwo wszędzie. Po czym z pięści uderzył ją w twarz i próbował oddalić się z miejsca zdarzenia zamachując się jeszcze nad kobietą torbą. Całą sytuacje widział radiowóz, który przejeżdżał, rowerzysta został obezwładniony i zakuty w kajdanki przez policjantów. Następnie został przewieziony na komisariat w celu dalszych czynności. Kobieta została przebadana przez Zespół Ratownictwa Medycznego i nie wymagała hospitalizacji. Piesza pojechała na komisariat zeznawać w tej sprawie – opisuje Warszawa w Pigułce.

Zaczyna się dziać dokładnie to, co przewidywaliśmy. Specjalne traktowanie rowerzystów przez miasto, i nachalną narrację, tym ludziom coś się stało w głowach, i jakimś cudem chcą być traktowani jak nadludzie. Fanatyzm w czystej postaci. Trzeba natychmiast to powstrzymać!

za; Warszawa w Pigułce

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *