Policja zatrzymała agresywnego mężczyznę, który 25 lipca pobił kobiety w autobusie!

Policjanci z Wilanowa zatrzymali agresywnego mężczyzny, który 25 lipca pobił kobiety w autobusie. Agresor bił je po twarzy i krzyczał, że je zabije. Wizerunek mężczyzny opublikowano w internecie. Jak podała policja, u lewej dłoni posiada on tylko kciuk.

Jak do tego doszło??

Mężczyzna wsiadł do autobusu linii 131, jadącego w stronę Dworca Centralnego, na przystanku przy ul. Łowczej. Po wejściu do pojazdu mężczyzna podszedł do siedzących kobiet i zapytał je o godzinę, po czym odszedł. – Po chwili wrócił do kobiet i bez powodu zaczął uderzać je pięściami w głowę. Mówił, że je zabije. Na skutek ciosów jednej z pokrzywdzonych wypadł telefon, który został skradziony przez agresywnego napastnikainformuje podkom. Robert Koniuszy. Zdarzenie miało miejsce 25 lipca około godz. 16.

Posiada tylko kciuk. Na lewym przedramieniu ma widoczny tatuaż w postaci bliżej nieokreślonych napisów. Mężczyzna posługiwał się językiem polskim ze wschodnim akcentem – podaje podkom. Koniuszy.


Mężczyzna usłyszał już zarzuty: – Dotyczą one pobicia, gróźb karalnych, kradzieży i kradzieży z włamaniem oraz naruszenia miru domowego. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

za; Policja Polska

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *