Mieszkańcy Mokotowa, Osiedla Służew nad Dolinką, dziękują Portalowi Warszawskiemu

Praca u podstaw jest najcięższa. Wychodzenie poza strefę komfortu najtrudniejsze. Ale kiedy przez to przejdziemy, widzimy że istnieje kompletnie inny świat. Taki świat, który zniszczył Dolinkę Służewiecką, bo grupa uzurpatorów miejskich zniszczyła kolejne wspaniałe naturalne zielone miejsce. Portal Warszawski jako pierwszy alarmował, że gwałcone jest prawo a dany projekt z budżetu obywatelskiego jest niezgodny z prawem. Właśnie dostaliśmy pięknego maila, za którego bardzo bardzo dziękujemy!

Treść listu

Mieszkańcy Mokotowa, Osiedla Służew nad Dolinką, dziękują Portalowi Warszawskiemu, za poszanowanie wartości, działanie zgodnie z etyką dziennikarską, i wnikliwe dążenie do pokazania jak poważne luki prawne funkcjonują w BO. Urzędnicy, politycy i koledzy aktywistów wzajemnie się wspomagając uczynili z BO system ogniw do tzw. łatwego pieniądza doprowadzając do sytuacji charakteryzującej się wyjątkową patologią, gdzie łamanie wszelkich dobrych praktyk wraz z brakiem poszanowania mieszkańców Warszawy i ich rzeczywistych potrzeb stało się codziennością.

 

 

W sprawie Dolinki zwracaliśmy się do prawników, polityków wszystkich opcji  i działaczy miejskich, którzy popierali protesty. Pomimo wyraźnie widocznych powiązań i wzajemnego wspierania się warszawskiej patologii w dążeniu do dewastacji miasta mało kto miał śmiałość interweniować. Przypominamy, że nikt  z mieszkańcami osiedla Służew Nad Dolinką nie konsultował inwestycji, a urzędnicy (wraz z Panem Robertem Buciakiem, który praktykował na Dolince jako ogrodnik zanim stał się ważnym urzędnikiem) postanowili wziąć sprawy w „swoje ręce”  i zrealizować leżący na półce od 2014 roku projekt oprotestowany przez mieszkańców w 2014-2015 roku.  

Przesyłamy zdjęcie tablic edukacyjnych, które trudno skomentować słowami wobec dewastacji Dolinki Służewskiej oraz degradacji etyki urzędników, którzy powinni słuchać opinii społeczeństwa. Czekamy na tablicę informacyjną, w której Ratusz opowie mieszkańców, że naturę (w tym zwierzęta) zamienił w niespełna 3 miesiące w cmentarzysko przyrody.

 

 

 

Wobec działań podjętych przez Portal Warszawski, nieocenioną pomoc  i wsparcie, jeszcze raz wyrażamy podziękowania, wyrazy szacunku za profesjonalizm i etykę, o której urzędnicy i aktyw zapomniał w pogoni za swoimi ambicjami
w niszczeniu Warszawy. Wraca wiara, że może znajdzie się ktoś odważny, żeby przerwać ten system obłudy. 

Dziękujemy.

Audyt Miejski Grupa Mokotów

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *