Czy „aktywista” ze Stowarzyszenia dla Pragi chciał zastraszyć wiceprzewodniczącego rady Dzielnicy Praga – Północ??

Do wydarzenia miało dojść w grudniu 20 grudnia 2020 roku. Właściciel Skody podjechał w nocy samochodem pod posesję Jacka Wachowicza, Prezesa Stowarzyszenia Kocham Pragę, oraz wiceprzewodniczącego Rady Dzielnicy Praga – Północ. Miał zabrać worek ze śmieciami spod domu. Wydaje się to zabawne, ale zapewniam, że nie było mi i mojej rodzinie do śmiechu, gdyż było to dziwne i zakrawało co najmniej na zakłócenie – pisze Jacek Wachowicz na swoim profilu.

Relacja Jacka Wachowicza

To Krzysztof Michalski ze wspólnikiem Škodą Fabią WH 56… nocą zabrał odpady papierowe z pod naszego domu! Uważni obserwatorzy zauważyli, że od dłuższego czasu, tj. od końca grudnia 2020 roku poszukiwałem właściciela Skody, który to podjechał samochodem pod moją posesję i… zabrał worek ze śmieciami spod domu. Wydaje się to zabawne, ale zapewniam, że nie było mi i mojej rodzinie do śmiechu, gdyż było to dziwne i zakrawało co najmniej na zakłócenie – choćby potencjalne miru domowego – pisze Wachowicz.

Poszukiwania trwały, zdobywałem coraz to nowe informacje, a teraz już – dzięki Państwa, Drodzy Prażanie, informacjom, a także po potwierdzeniu przez policję, mam pewność, że auto należy do Pana Krzysztofa Michalskiego. Jest to znany aktywista Porozumienia dla Pragi, PSM Michałów, członek Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego. Wielokrotnie wypowiada się w imieniu Prażan. Zupełnie nie rozumiem dlaczego ktoś, kto mieni się reprezentantem społeczności lokalnej zachowuje się tak niegodnie. Ataki na mnie, podjeżdżanie pod posesję, tropienie, „szukanie kwitów” – czy tak wygląda dialog zdaniem Pana Prezesa?

 

 

Rozumiem, że mamy inne poglądy na wiele spraw, rozumiem, że nie wszyscy się musimy lubić – choć przyznam, że akurat to mnie dziwi, bo nie znam w zasadzie osobiście Pana Michalskiego, stąd nie mieliśmy nawet okazji polubić się, lub się nie polubić, ale nie rozumiem tych ataków. Są to ataki personalne, a nie merytoryczne. To walka z człowiekiem, a nie o własne poglądy, idee, czy realizację pomysłów. Czy tak powinna wyglądać praca dla Dzielnicy? Czy w takim stylu chce Pan coś i co osiągnąć? Popularność? Rozpoznawalność? Wyborców? Nie tędy droga- sukces na Pradze osiąga się pracą, pomysłami, współpracą , a nie niszczeniem i szykanowaniem innych. PS to informacja o właścicielu Skody, który – jak widać na filmie- nie działał sam. Dzięki życzliwym i uczciwym Prażanom udało się ustalić udział Pana Krzysztofa Michalskiego w akcji, mam nadzieję, że szybko ustalimy pomocnika. Bo teraz zabieranie śmieci, szykanowanie, mowa nienawiści, pora na Wasze opamiętanie. (Jacek Wachowicz)

tu video: https://www.facebook.com/100000644602900/videos/pcb.4065217653509681/4065212353510211

Krzysztof Michalski jest pracownikiem PKO BP.

Więcej o Stowarzyszeniu Dla Pragi

Kompromitacja aktywu i Machnowskiej. Media Narodowe zostają na Pradze!

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.