W końcu! „Aktyw” z MJN ma postawione dwa zarzuty!

O tak zwanych „aktywistach miejskich: piszemy niebywale dużo, ale ma to swoje uzasadnienie. To rozrośnięty  nowotwór, którego będzie bardzo już teraz trudno się pozbyć. Nowotwór ten przez lata bezkarnie, bez kontroli społeczeństwa rozrósł się, a teraz kiedy urósł w siłę, staje się naprawdę dużym problemem. Teraz kiedy muszą ponieść konsekwencje, zamiast przeprosić, uderzyć się w piersi, stosują fatalną w skutkach dla nich, narrację!

Kontrolujemy morderców za kółkiem

Mencwel to typowy przykład tak zwanego awansu społecznego, kontynuującego najgorsze  tradycje głębokiego PRL-u. Używa języka absolutnych nizin społecznych. To on jest odpowiedzialny za tę niebywałą falę podziału na tak zwanych samochodziarzy i biednych, prześladowanych pieszych. To on jest odpowiedzialny za ten knajacki język, którego używa wobec tych, którzy nie godzą się na jego zaburzoną wizję świata. To wiceprezes jego stowarzyszenia mówi do posła RP ty chuju, a członkowie tegoż stowarzyszenia dewastują nam miasto. To oni mówią o kierowcach mordercy, i teraz kiedy przyszła Sprawiedliwość, udowadniają niestety, że są jednak moralnym rynsztokiem.

Mencwel ze swoją bandą,  przeprowadzał całkowicie nielegalną operację kontrolowania prędkości w różnych częściach Warszawy. I nie był to żaden happening, jak chcą to teraz widzieć i przedstawiają, tylko kolejna samozwańcza akcja która stygmatyzowała bandytów kierowców. Tak miejscy uzurpatorzy mówią do ludzi. Na bezczela organizowali wieczorne niby kontrole, które miały być danymi przetworzonymi, i miały pokazać jak to w Warszawie piraci drogowi zabijają ludzi. Bogu dzięki, mamy w naszych archiwach wszystkie wpisy dotyczące tej tzw. akcji! Policja słusznie nie dała się nabrać!

Kara

I teraz kiedy przyszedł czas odpowiedzialności za swoje czyny, bo jednak Mecnwel łaskawie poszedł na komendę, a dziś zoragnizował konferencję prasową.

 

 

Tak głęboko zdemoralizowanych ludzi, szukać ze świecą. Takich cwaniaków,  uważających ludzi za idiotów szukać też ze świecą. Już nie są aktywistami, tylko społecznikami, na co zwracaliśmy uwagę, po publikacji kłamliwego artykułu w Gazecie Wyborczej.

Będzie trzeba, pójdziemy na Policję zeznawać i udowodnimy, że MJN to organizacja, która wielokrotnie łamała prawo, prowadzi kłamliwą i moralnie obrzydliwą narrację. Będzie trzeba, to będziemy wnioskować o likwidację wszelkich tego typu podmiotów, które są po prostu wcielonym Złem!

Za notoryczne nazywanie ludzi bandytami, szerzenie nienawiści, nazywanie ludzi mordercami itp. należałoby pomyśleć, czy nie złożyć wniosku do sądu o delegalizację tej quasi komuszej organizacji!

Zwołali konferencję

Opowiemy o postępowaniu, które toczy się przeciwko naszemu stowarzyszeniu w związku ze społecznym pomiarem prędkości, którym chcieliśmy zwrócić uwagę rządu na problem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dziś grozi nam za to grzywna wyższa niż niewaloryzowany od 1997 roku maksymalny mandat za wykroczenie drogowe. Podczas konferencji skomentujemy także rządowe plany dotyczące poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego m. in. pomysł konfiskaty auta i alimentów dla dzieci ofiar wypadków.”

Okazało się, że uzurpatorzy miejscy z Miasto Jest Nasze mają dwa postępowania; za zajęcie pasa drogowego i za nielegalne pomiary, Płaczą bo muszą zapłacić za złamanie prawa, 1500 pln. W czasie konferencji dowiedzieliśmy się, że winni są radni którzy zgłosili możliwość popełnienia przestępstwa, nie oni! Niebywałe! Mencwel cały czas walił słowem mordercy! Bardzo wysoko rozwinięty człowiek!

 
 

Komentarz

Mencwel, ten numer nie przejdzie. Jesteś  prowokatorem, autorem potwornej fali nienawiści, uzurpatorem, pseudobadaczem i szkodnikiem społecznym. Nie rób z siebie ofiary, i zamiast wykazać minimum pokory i męstwa, to nawet teraz, kiedy zrozumiałeś, że po raz kolejny ocierasz się o recydywę (bo to chyba nie pierwszy taki wyrok gdzie za kłamliwą narrację musisz płacić) wciąż piszesz bandyci drogowi! Ty nie jesteś społecznikiem, jesteś zwykłym hucpiarzem, który musi ponieść odpowiedzialność za swoje czyny!

Wyskakuj z kasy i płać. A najlepiej zniknij z życia publicznego, paniał?

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *