Trzaskowski oddaje warszawskie MPO szefowi podkarpackiej Platformy Obywatelskiej!

Jak podaje Rzeszów News – Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Warszawie to nowe miejsce pracy Zdzisława Gawlika, szefa Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu. Został członkiem zarządu spółki. Zawdzięcza to Rafałowi Trzaskowskiemu.  

To Trzaskowski zdecydował

Gawlik w MPO został zatrudniony 28 stycznia 2021 roku. Stało się to w wyniku decyzji Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy. Decyzja została zatwierdzona przez Radę Nadzorczą spółki, podległej stołecznemu ratuszowi.

Dotychczas było wiadomo, że Gawlik jest wykładowcą Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie, specjalizuje się w prawie cywilnym, jest autorem książek o prawnych aspektach prywatyzacji, współautorem komentarza do Kodeksu cywilnego.

 

 

O tym, że znalazł nową pracę w Warszawie działacze PO dowiedzieli się przypadkowo, a zaczęło się o tym głośno mówić przy okazji wyborów w Rzeszowie.

Zdzisław Gawlik będzie zajmował się również innymi projektami inwestycyjnymi Spółki oraz obszarem nieruchomości – zakomunikowało  MPO.

To przygotowanie do wyborów parlamentarnych w 2023 roku. Pozycjonowanie się przed nowym rozdaniem, próba zapewnienia sobie dobrego miejsca na liście wyborczej w kolejnych wyborach – słyszymy w Platformie.

więcej tu; rzeszow-news.pl/zdzislaw-gawlik-szef-podkarpackiej

Portal Warszawski

cover foto; MPO

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły