[NASZ NEWS] Czy porażka sppn oznacza, że ZDM musi oddać pieniądze mieszkańcom? Wraz z odsetkami?

Trybuna Ludu z Czerskiej w żałobie. Płacze po tym jak okazało się, że sąd podzielił argumenty przeciwko podwyżce stawek w strefie płatnego parkowania. – To jest absolutna kompromitacja sądu, czytamy na stronie gazety z Czerskiej, która ubolewa, że warszawiacy nie będą okradani, a decyzję nazywa kuriozalną. W czwartek rada miasta ma niby coś  jeszcze uchwalać w tej sprawie, ale w tej sytuacji to już nie ma żadnego znaczenia!

Co ta decyzja oznacza w praktyce??

Po kolei. Prokuratura zgłosiła zastrzeżenia w sprawie uchwały o płatnym parkowaniu. Sprawa poszła do sądu, a ten zgodził się z argumentami prokuratury. Niezadowoleni są miejscy uzurpatorzy i posłuszne jej media! Okazało się bowiem, że „spece” od parkowania z Zarządu Dróg Miejskich  w sprawie podniesienia kwot za parkowanie i zmian godzin parkowania złamali prawo. A to oznacza, że wszyscy którzy zapłacili w tym czasie po wyższych stawkach i w zmienionych godzinach, mają prawo domagać się zwrotu pieniędzy wraz z odsetkami.

Powtórzmy; porażka sppn oznacza, że Zarząd Dróg Miejskich  musi oddać pieniądze mieszkańcom Warszawy wraz z odsetkami. dlatego tak walczy o uchylenie tej decyzji!

Stąd ten płacz.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.