Czy to już mafia? Układy na Targówku i Bródnie mają się dobrze, co gorsza – wszystko powiązane jest z ratuszem!

Targówek, Bródno zmaga się z chorymi układami, które psują tę część miasta! Kolesiostwo, prywata – czyli wszystkie polskie najgorsze cechy, można spotkać właśnie tam. To tam radni głosowali na Budżet Obywatelski, a prym wiodła Katarzyna Górska-Manczenko, przy okazji pracownik Zarządu Dróg Miejskich, fajnie prawda? Bez złudzeń! Warszawa stała się jedną wielką organizacją przypominającą włoskie stowarzyszenia z Sycylii!

Komuna bis!

Tak, tam panuje komuna bis. Z całą siłą i patologią, dlatego też Stowarzyszenie Razem Dla Targówka apelują!

Jako mieszkańcy Bródna pragniemy wyrazić nasze zaniepokojenie i niezgodę na przeciągający się proces powoływania Rady Osiedla Bródno. Wybory do Rady Osiedla zaplanowano na 26 października 2017 r., ale w atmosferze zamętu i chaosu spowodowanego brakiem jakiejkolwiek kontroli nad trybem ich przeprowadzenia zostały przerwane. Należy dodać, iż bardzo dobrze, że tak się stało, gdyż w innym przypadku Rada zostałaby przejęta przez licznie zgromadzonych przedstawicieli Spółdzielni Mieszkaniowej Bródno, która od lat współrządzi Dzielnicą Targówek.

Jako aktywni mieszkańcy, zainteresowani życiem publicznym i jakością sprawowania władzy uważamy, iż tylko przeprowadzenie obiektywnych wyborów, poprzedzonych kampanią informacyjną na szeroką skalę pozwoli wyłonić rzeczywistych przedstawicieli mieszkańców, a nie osoby reprezentujące określone grupy interesów, które stopniowo zawłaszczają sferę publiczną na Targówku”.

Apel skierowany jest do pracownika ZDM, i radnej przy okazji – Katarzyny Górskiej-Manczenko, Jolanty Miśkiewicz, Krzysztofa Miszewskiego, Michała Jamińskiego.

Za; Razem Dla Targówka

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły