Oto do czego prowadzi obsesja! Chce płatnych parkingów bo przeszkadzają mu ludzie przyjeżdzający samochodami do…szpitala kardiologicznego!

Aktywizm lokalnych głupków wylewa się już na ideologiczne zacietrzewienie. Niektórym przeszkadzają ludzie chorzy na raka, którzy przyjeżdzają samochodami do kliniki kardiologicznej na Wawrze.  To są skutki prania mózgów przez uzurpatorów miejskich, którzy chcą destrukcji w przestrzeni miejskiej.

Preludium

Skoro automobiliści tak chętnie przyjeżdżają do Anina, może to już czas na wprowadzenie strefy płatnego parkowania? Bo popyt na miejsca parkingowe widzę tu niczym w Śródmieściu.zaczyna niewinnie swój wywód prawdopodobnie mieszkaniec dzielnicy Wawer.

I lustruje to następującymi zdjęciami.

 

Ktoś pisze; Bo nikt nie chce rowerów

Ktoś znów, że jest inny problem, ale obsesjonista swoje

 

To Alpejska, masakra z ilością parkujących, Szpital…, Międzylesie, Anin bardzo mało jest parkingów sklep za sklepem a parkingów jest mało, o pacjenci, pracownicy bądź goście Instytutu Kardiologii. Oczywiście, że niektóre samochody stoją nieprawidłowo ale tam parkingów brak…-tłumaczą obsesjoniście ludzie mieszkający tam.

Daremne próby

 

 

Tu kolejny przykład empatii

To jest normalne że ludzie przyjeżdżają samochodami a jak pokazały poprzednie edycje wprowadzania stref w innych dzielnicach, wprowadzenie opłat sprawia jedynie że parkowanie jest płatne a nie że jest więcej miejsc, przeciwnie, przeciętnie jest ich jeszcze mniej czego skutkiem są jeszcze większe problemy z dojazdem i parkowaniem, zarówno dla lokalnych mieszkańców jak i gości. Miasto jest dla ludzi, a ludzie jeżdżą samochodami, co jest zresztą całkowicie naturalne – pisze Andrzej Czarnowski.

Odpowiedź szokuje, autentycznie szokuje. Ilość empatii i zrozumienia, wydawałoby się wykształconego bo po SGH, młodego człowieka poraża…dowiadujemy się, że to po wsi jeździ się samochodem..

No ja jak pracowałem w centrum, to dojeżdżalem komunikacją. Innym chyba korona glowy nie spadnie. Samochodem to się na wsi jeździ.

 

 

 

Pan zapomniał, że trzeba dojechać też jakoś do sklepów znajdujących się w tej okolicy. Do nich dojeżdżają mieszkańcy pobliskich miejscowości, którzy w swojej okolicy nie załatwią swoich ważnych spraw.

Kiedy od lat piszemy, że mamy do czynienia ze zbiorowym szaleństwem, emanacją nowej choroby psychicznej, to opieramy to na zwykłej obserwacji! Dlatego z całą mocą wszelkie obsesje, urojenia, trzeba tępić! Bo nie daj Bóg będziemy mieć wybór pomiędzy rowerkowym fanatykiem, a zwykłym realnym światem, to jedno jest pewne. Zanim dojedziesz do szpitala, możesz się wykrwawić, bo taki szaleniec zmieni ci miejską siatkę dróg i miejsc parkingowych!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły