Koncert Tomasza Makowieckiego – już w tę sobotę!

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach tegorocznej Strefy Komfortu – koncert Tomasza Makowieckiego (sobota, 10 lipca, godz.20.30).

Zapraszamy na wspaniałą, pełną niezapomnianych doznań muzyczną podróż

Kameralna, intymna atmosfera, śmiałe brzmieniowe eksperymenty i elektroniczne dźwięki, które idealnie wpasowują się w nocne klimaty – tego możecie spodziewać się po koncercie Tomasza Makowieckiego, który 10 lipca zagra na tarasie Elektrowni. Choć muzyk ten obecny jest na polskiej scenie od 2001 roku, w jego twórczości trudno doszukiwać się stagnacji. Jego muzyka to eklektyczna mieszanka, mieszcząca się pomiędzy podziemiem a mainstreamem.

Tomasz Makowiecki na koncie ma 5 studyjnych albumów i udział w kilkudziesięciu wydarzeniach i projektach muzycznych. Był wielokrotnie nominowany do nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz Paszportu Polityki. Jesienią 2021 roku przewidziana jest premiera najnowszej płyty artysty. Na koncercie prezentowany będzie przekrojowy materiał z całości twórczości.

 

 

Bilety na koncerty w cenie: 15 zł/osoba w przedsprzedaży oraz 20 zł w dniu koncertów.

Bilety do nabycia w kasie MCSW Elektrownia, (od poniedziałku, 5 lipca) oraz online, (sprzedaż od 5 do 9 lipca)

Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *