[VIDEO] Dlaczego żądamy odejścia Puchalskiego??

Warszawa powinna być wielomilionową aglomeracją – ale wymaga to odpowiedniego lidera jako prezydenta. Destrukcyjna działalność ZDM czyni z Warszawy prowincjonalne drugorzędne miasto – mówi prezes Stowarzyszenia Lubię Miasto.

Fakty

Nawet Gazeta Stołeczna alarmuje, że wyludnia się Śródmieście Warszawy. Ta sama Gazeta, która przyczynia się do tego stanu rzeczy!

Śródmieście się wyludnia bo ratusz od czasu kiedy Trzaskowski, wraz z wykonawcą tego planu (wyrzucenia ludzi ze Śródmieścia) Puchalskim, wzięli się za politykę wydumanego zrównoważonego transportu, zapomnieli o…ludziach! Polityka zabijania miasta, i samego Centrum, ma na celu wyrugowanie kowalskich. Centrum ma być dla uprzywilejowanych??

Łukasz Puchalski musi odejść. Zarząd Dróg Miejskich to instytucja kompletnie nieprzestrzegająca ustaw, umów czy prawa. Ale to również patologiczni pracownicy wyzywający mieszkańców Warszawy i dziennikarzy, którzy demaskują ich kłamstwa. Puchalski obiecał, że będzie słuchać głosu mieszkańców, tymczasem w ciągu miesiąca dowiedzieliśmy się o kolejnych projektach dewastacji miasta! To się zrobiła quasi mafijna organizacja!

Zapraszamy do obejrzenia video

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *