Na Mokotowie uruchomiono Przedszkole Europejskie, zapewniające bezpłatną edukację przedszkolną dla wszystkich dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat

Bezpłatne przedszkole w biurowcu to duże ułatwienie dla rodziców i szansa na efektywne godzenie pracy z życiem rodzinnym. Mogą się o tym przekonać pracownicy firm, które mają swoje siedziby w jednym z mokotowskich budynków biurowych Adgar Poland (Adgar BIT) i mieszczących się tu przestrzeni coworkingowych Brain Embassy.

W tym roku zabraknie miejsc w przedszkolach?

Jak wynika z prognozy warszawskiego Ratusza, w roku szkolnym 2021/2022 zabraknie miejsc w przedszkolach dla 1811 dzieci w wieku 3-5 lat. Najtrudniejsza sytuacja przewidywana jest na Mokotowie. Dodatkowo, od września dużym wyzwaniem dla rodziców może być proces powrotu do biur po kilkunastu miesiącach pracy zdalnej i wynikająca z tego logistyka życia codziennego. Obecność przedszkola w newralgicznym centrum biznesowym Mokotowa wielu z nich może przyjąć z ulgą. „Chcemy tworzyć przyjazne warunki pracy dla naszych najemców. Komfortowe, bezpieczne i przejrzyste zasady najmu to jedno, ale w Adgar Poland myślimy także o wygodzie samych pracowników. Przedszkole w miejscu pracy to nie tylko ciekawe urozmaicenie naszej oferty, to również kreowanie wartości, które cenimy. To łatwiejsze godzenie pracy z życiem rodzinnym, to oszczędność czasu, pieniędzy  i paliwa, które zużywamy wskutek codziennych dojazdów do przedszkola, a nawet wynikająca z tego, redukcja szkodliwego wpływu na środowisko naturalne”mówi Monika Szelenberger, Head of Leasing and Asset Management, Adgar Poland.

 

Przedszkole Europejskie

Jednym z najemców przy ul. Konstruktorskiej 11 jest Przedszkole Europejskie. Placówka zajmuje obecnie 580 mkw. Wkrótce metraż się jednak zwiększy, gdyż rozpoczęto prace nad wykończeniem dodatkowej powierzchni na pierwszym piętrze. Przedszkole zapewnia bezpłatną edukację przedszkolną dla wszystkich dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Grupy liczą od 20 do 25 dzieci, a rekrutacja prowadzona jest cały rok. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:30 i obecnie dysponuje wolnymi miejscami. Aby zapisać swoją pociechę do przedszkola wystarczy wysłać zgłoszenie bezpośrednio do przedszkola.

 

Więcej o Przedszkolu Europejskim: https://www.przedszkole-europejskie.pl/  

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły