POLAKU! Szanuj wspólne dobro!

Niestety, ale takich przypadków są tysiące. Komuna wyrobiła w Polakach dużo złych cech, jedną z nich jest brak szacunku do tak zwanej wspólnej własności. Takich przypadków, jak ten na dole, w samej Warszawie, jest masa! Polaku! Szanuj wspólne dobro!

Fontanna w Parku Wielkopolski ponownie popsuta

Nie lubimy takich wiadomości, szczególnie gdy rozpoczynają się słoneczne wakacje. – apeluje ochocki ratusz.
 

Fontanna w Parku Wielkopolski ponownie popsuta. Uszkodzeniu uległy prawdopodobnie przerywacze strugi wody wylatującej z dwóch dysz fontanny. Zostały one wymienione w roku ubiegłym za łączna kwotę ok 26 tys. zł. Uszkodzenia są na 100 % mechaniczne i powstały poprzez nacisk twardego płaskiego przedmiotu wepchniętego do dyszy, który ułamał/wygiął blaszkę przerywacza …W tym roku, z powodu uszkodzeń mechanicznych polegających na wkładaniu do dysz różnych przedmiotów wydaliśmy na naprawy tej fontanny, poza bieżącą konserwacją już sporo środków. Naprawa przerywaczy może kosztować nawet do 10 tys. zł … jeżeli trzeba będzie je wymienić …( w trakcie oceny).

Dlatego prosimy kolejny raz i apelujemy o zwracanie większej uwagi na nasze pociechy. Patyczki i kamyczki nie wystrzelą razem z wodą.

 

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły