Utytułowany pilot rajdowy, szuka chłopca z ul. Furmańskiej!

KOCHANI PRZYJACIE RAJDÓW, PRZYJACIELE MOTOSPORTU ORAZ WSZYSCY CI KTÓRZY KOCHAJĄ NASZ SPORT POMÓŻCIE!! Szukam chłopca którego widzicie na zdjęciu poniżej… cel jest prosty… chcemy, my wszyscy zawodnicy, przeprosić Go za sytuacje w jakiej postawili go organizatorzy ostatniego rajdu polski ( pisze celowo mała litera ponieważ nie zasługują na nic więcej)…– pisze pan Robert Hundla.

Przeprosiny

Chcielibyśmy PRZEPROSIĆ GO za to w jaki upokarzający sposób został potraktowany on, ale również i wielu innych kibiców którzy we krwi maja benzynę.

W imieniu swoim oraz moich kolegów zawodników chciałbym zaprosić tego Chłopca na mój koszt wraz z osoba towarzysząca na jedna z pozostałych rund RSMP aby udowodnić mu iż jest wśród nas wielu którzy kochają ten piękny sport i mają go głęboko w sercu. Wiec ktokolwiek widział, ktokolwiek wie… niech udostępni lub pisze do mnie a wierze że pokażemy temu dziecku prawdziwego DUCHA RAJDÓW.

 

 

Szanowni Państwo,

Całe środowisko miłośników sportów motorowych emocjonuje się zdjęciem z Powiśla. Utytułowany pilot rajdowy, Pan Robert Hundla szuka Chłopca, który mimo dużych utrudnień ze strony organizatorów znalazł sposób, by kibicować rajdowcom.

Jestem dziennikarzem i pragnę w tym pomóc. Pomyślałem, iż Chłopiec może pochodzic z okolicy.
 
Zachęcam do zwrócenia uwagi na ten komentarz:
 
„Kilka dodatkowych informacji udało mi się uzyskać od autora zdjęcia Paweł Sanecki:
 
zdjęcie zostało zrobione od strony ulicy FURMAŃSKIEJ,
 
– chłopiec był tylko z tatą,
 
– i najważniejsze że na plecach koszulki miał bardzo specyficzny nadruk: ptak z żółtą głowa – zdjęcie w powiększeniu z oryginału….
 
Walczymy!!!”
 
 
 
 
 
 

 

za; Powiśle Warszawa

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły