Hit! Trzaskowski chce odwołania min. Czarnka w towarzystwie antify i KOD – u!

Rafał Trzaskowski wpadł do Warszawy w przelocie między Olsztynem a Wrocławiem, między akcją likwidowania TVP info a Campusem, i wpadł na pomysł – odwoła ministra edukacji – Przemysława Czarnka. Łobodą i  Kaznowską publikują płaczliwy list zapominając o szerzących się patologiach w stołecznej edukacji.

Za daleko?

Powołanie go na stanowisko ministra edukacji i nauki było skandalem. Każda kolejna jego wypowiedź czy decyzja to potwierdza. A projekt, który prowadzi do upartyjnienia szkół, to krok za daleko. Dlatego zwróciłem się do klubu KO, aby złożył wniosek o odwołanie min. – oświadczył Trzaskowski.

 

Trzaskowski kompletnie się „odkleił” od rzeczywistości, i zapomniał jak na jesieni 2020 roku z dziką hordą ludzi krzyczał wypierdalać, a co gorsza na tych „marszach” widok wykorzystywanych dzieci był normalnością. Obrazki nieletnich trzymających afisze z wulgaryzmami pozostanie w pamięci na długo.

Zamach na polską szkołę?

Według inicjatorów i organizatorów dzisiejszego protestu rząd szykuje zamach na polską szkołę. Renata Kaznowska publikuje listę zmian, które chce wprowadzić rząd;

Kurator oświaty decydować będzie o:
 
– wyborze dyrektorów szkół (bez udziału rodziców czy związków zawodowych) – NARESZCIE!
 
– odwołaniu dyrektorów placówek – NARESZCIE!
 
– postępowaniach dyscyplinarnych, – NARESZCIE!
 
– likwidacji szkół, w tym szkół prywatnych dodatkowe zajęcia tylko pod warunkiem zgody kuratora.
 
 
 
 
 

 

 

Dorota Łoboda – autorytet?

Jedną z najbardziej komicznie usłużnych ideologicznie stołecznych urzędników deprawujących obrzydliwie dzieci i młodzież,  jest Dorota Łoboda. Ta sama, która wchodzi dzieciom i nastolatkom do łóżek, i prowadzi sport pod tytułem najbardziej tęczowo tolerancyjna szkoła. Szkodliwość działania tej kobiety jest być może gorsza niż Trzaskowskiego.  Jej działalność sprowadza się do jednego – prania mózgu i demoralizowania. Ta kobieta jako autorytet w dziedzinie edukacji to koszmarna pomyłka! Łoboda jest przerażona bo nie będzie mogła tykać dzieci i je demoralizować! I bardzo dobrze!

 

 

Stan warszawskiej edukacji

O stanie warszawskiej edukacji piszemy od dawna, i sprawą podstawową którą należy się zająć jest wyeliminowanie patologii w warszawskich placówkach. Sprawą znaną, o której stołeczne media milczą, jest blokowanie matur w warszawskich szkołach, notoryczne przekraczanie osób w grupach, a przez lata walka z prywatną edukacją, która nie dostawała dotacji.

Lista organizatorów

Dziś o 18 – ej w Al. Szucha ma odbyć się manifestacja pod hasłem Czarnek, idź precz!

Żądamy szkoły bezpiecznej i akceptującej wszystkie uczennice i uczniów. Dość ideologizacji! Dość władzy kuratoriów! Dość dyskryminacji! Dość wpływów Kościoła i Ordo Iuris! Dość Czarnka! Rząd planuje kolejne destrukcyjne zmiany ograniczające autonomię szkół i podporządkowujące je upolitycznionym kuratorom. Kuratoria będą miały decydujący wpływ na powoływanie dyrektorek i dyrektorów, będą mogły też w dowolnej chwili osoby niepokorne odwołać. Kurator będzie decydował o tym jakie zajęcia będą mogły być prowadzone na terenie szkoły. Nie będzie edukacji antydyskryminacyjnej, równościowej, seksualnej, klimatycznej i obywatelskiej. Nadchodzi mrok ideologizacji. Powiedzmy NIE Czarnkowi i jego destrukcyjnym pomysłom! Czarnek, idź precz!

 

Brakuje tylko homokomando…

 

 

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły