Porażające! „Rozpoczynamy cykl – aborcyjny puchar Europy”

Zabijanie dzieci stało się trendem? Zabijanie dzieci stało się sportem? Na to wygląda. Warto przypomnieć, że uczestnicy wczorajszej parady „równości”, na której rzekomo świętowano miłość i tolerancję są za holocaustem nienarodzonych. Po banalnym przemówieniu Trzaskowskiego o miłości panującym na owej paradzie, cały tłum wrzasnął całą parą jebać PiS. To oblicze „miłości” przypomina otchłań piekła.

Kto wygra aborcyjny puchar Europy?

Pyta Aborcyjny Dream Team – Polska, w której aborcji w ramach publicznej ochrony zdrowia nie zaznasz i niemal wszystkie aborcje są poza systemem albo na wyjeździe? Czy Hiszpania, w której teoretycznie prawo jest dość spoko, ale praktyce za aborcją też trzeba jeździć. Polska i Hiszpania remisują w klauzuli sumienia. W obu tych krajach jest ona przez personel medyczny nadużywana.

Polska: jedna z najsurowszych ustaw w Europie. Osoba za przerwanie własnej ciąży nie jest karana. W oficjalnym systemie ochrony zdrowia aborcja jest praktycznie niedostępna. Koszt 75 euro darowizny za tabletki (celowo nie podajemy nazwy) od 350 do 1000 euro za aborcje w zagranicznej klinice. Wsparcie finansowe możliwe od Aborcji Bez Granic.

 

 

Hiszpania: aborcja na żądanie do 14. tygodnia ciąży. Do 22. tygodnia w przypadku zagrożenia życia osoby w ciąży lub stwierdzonej wady płodu. Przez klauzule sumienia większość zabiegów odbywa się w prywatnych klinikach. W 12 prowincjach na 50 nie ma żadnej kliniki, w której można wykonać zabieg. Koszt około 500 euro] (za; Aborcyjny Dream Team)

Jeszce dwa słowa na temat wczorajszej parady „równości”

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.