[VIDEO] Radny M. Szolc zaprzysięgał dzisiaj „tęczowe małżeństwa”…

Marek Szolc to spadochroniarz z Łodzi, który jest zafascynowany dewastowaniem naszego miasta. Ostatnio w wywiadzie dla jednej z telewizji, wprost popierał podwyżki za sppn, i optuje za eliminacją cywilizacji z naszego miasta. Dwa lata temu mdlał z wrażenia i z zachwytu kiedy promował palety. Dziś udowodnił, że jest na poziomie Szymona Niemca. Nie zabrakło też oczywiście warszawskiego aktywu.

Mili i miłe. Lewica zaprasza was dzisiaj do wzięcia tęczowego ślubu, którego nie daje wam jeszcze Polska

Tak zaczął swój występ Szolc. Później było jeszcze ciekawiej…

 

Ale dziś mamy dla was tęczowe akty małżeństwa. Jeśli jesteście tutaj z kimś i chcecie spędzić resztę życia, my wam to gwarantujemy. Dajemy wam tęczowe małżeństwo Z tej „oferty” skorzystały dwie dziewczyny, którym Szolc wypisał „akt ślubu” – oświadczył Szolc – Jako radny miasta stołecznego Warszawy ogłaszam was żoną i żoną

Aktyw też się pojawił

 

 

Tu Szolc dający „tęczowe” śluby

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły